Πολύπριζα & Ταφ
SAS PowerCube 4 Θέσεων με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Μαύρο
14.50€
Κωδικός:
5206427053192
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Τύπος | PowerCube |
| Αριθμός Πριζών | 4 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Ασφαλείας | Όχι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Ναι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |
SAS PowerCube 4 Θέσεων με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Λευκό
14.50€
Κωδικός:
5206427053178
| Τύπος | PowerCube |
|---|---|
| Αριθμός Πριζών | 4 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ασφαλείας | Όχι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Ναι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |
SAS Πολύπριζο Γραφείου Κύβος 4 Θέσεων Λευκό (Round)
14.50€
Κωδικός:
100-11-069
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πολύπριζο |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Κατασκευαστής | SAS |
Sas Αντάπτορας Προστασ.Υπερτ. Δικτ. & Πολύμπριζο 6 Θέσεων & Διακόπτη
14.80€
Κωδικός:
5206427032258
| Θέσεις | 6 θέσεων και διακόπτη, . |
|---|---|
| Διακόπτη | 3×1.5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | SAS |
| Κωδικός | 100-11-033 |
Dry Πολύπριζο 4 θέσεων 3m με διακόπτη
18.60€
Κωδικός:
100-11-051
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μήκος Καλωδίου | 3 Μέτρα |
| Στεγανότητα / Προστασία | IP44 (Αντοχή σε πιτσιλιές νερού και σκόνη) |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Color | Μαύρο |
SAS Πολύπριζο Ασφαλείας με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Ανθρακί
19.60€ – 29.80€Price range: 19.60€ through 29.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Αριθμός Πριζών | 6 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Ασφαλείας | Ναι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Τύπος | Πολύπριζο |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Όχι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Θέσεις | 4, 6 |
Brennenstuhl Πολύπριζο 10 Θέσεων 3500W με 2 Διακόπτες & Καλώδιο 2m
24.50€
Κωδικός:
1153300120
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μήκος Καλωδίου | 2 Μέτρα |
| Τύπος / Αριθμός Θέσεων | Πολύπριζο 10 Θέσεων (2 x 5) |
| Διακόπτες | 2 Φωτεινοί Διακόπτες On/Off (Ανά πεντάδα) |
| Color | Μαύρο |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
Brennenstuhl Primera-Line Ασημί Πολύπριζο 10 Θέσεων 3500W με 2 Διακόπτες & Καλώδιο 2m
24.90€
Κωδικός:
1153390120
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μήκος Καλωδίου | 2 Μέτρα |
| Ονομαστική Τάση / Φορτίο | 230 V / 3500 W |
| Αριθμός Πριζών | 10 Θέσεις (Διάταξη 45°) |
| Βαθμός Προστασίας (IP) | IP20 (Οικιακή Χρήση) |
| Color | Ασημί |












