Τριβεία
Flex Βούρτσα Κεφαλής Giraffe GE 5R/7R Για Ακμές 411825
26.90€
Κωδικός:
411825
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 411825 |
Skil Τριβείο Έκκεντρο 20V Solo Ø125mm 3745CA SR1E3745CA
69.00€
Κωδικός:
SR1E3745CA
| Τάση Μπαταρίας | 20 V Max |
|---|---|
| Διάμετρος | 125mm |
| Solo | Ναι |
| Κατασκευαστής | Skil |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Έκκεντρη Κεφαλή Giraffe Ge 7 MH-X D225 457205
276.00€
Κωδικός:
457205
| Βάρος | 1.608 κ. |
|---|---|
| Διάμετρος | 225mm |
| Βάρος | 1.608 kg |
| Κατασκευαστής | Flex |












