Προϊόντα Κατηγορίας
Sigma Serie 4 Nex Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 760mm
Stanley Σετ 10 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
6.50€
Κωδικός:
0-69-253
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 10 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-253 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη
25.90€
Κωδικός:
1-96-183
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 23.5 × 27.5 cm |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
Yato Τρυπάνι Τιτανίου Hex 5mm 106mm YT-44758
1.50€
Κωδικός:
YT-44758
| Διάμετρος | 5mm |
|---|---|
| Μήκος | 106mm |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083029585 |
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά και Μαγνήτη 25mm
8.00€ – 12.00€Price range: 8.00€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 5 m, 8 m |
| Πλάτος | 25 mm |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Ναι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
Stanley Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα Π39.4xB22xΥ16.2cm
16.40€
Κωδικός:
1-79-216
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| με Ταμπακιέρα | Ναι |
| με Αφρό | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Διαστάσεις | 39.4x22x16.2εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
Benman Γκαζοτανάλια
31.00€ – 45.00€Price range: 31.00€ through 45.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
F.F. Group Κατσαβίδι Pro Grip Torx
2.60€ – 2.80€Price range: 2.60€ through 2.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396328945
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 25, 27, 30 |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












