Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη
25.90€
Κωδικός:
1-96-183
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 23.5 × 27.5 cm |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Fatmax Εργαλειοθήκη δομικού αφρού FMST1-71219
51.90€
Κωδικός:
FMST1-71219
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH0x75mm
1.80€
Κωδικός:
70472
| Βάρος | 0.200 κ. |
|---|---|
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH0 |
| Τύπος Μύτη | Σταυρός |
| Μήκος | 75 mm |
| Είδος | Μονό |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704725 |
Harden Κλειδιά Αλεν Μακρυά Cr-V 9 Τμχ
5.90€
Κωδικός:
5204540608
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Harden |
FF Group Γδάρτης Καλωδίων VDE 38199
13.00€
Κωδικός:
38199
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396381995 |
Benman Μυτοτσίμπιδο 140mm 70748
14.90€
Κωδικός:
70748
| Μήκος | 140mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707481 |
Σκαρπέλο ξύλου 135mm X 22mm F.F. Group
7.10€
Κωδικός:
5204396230019
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
|---|---|
| Τύπος Λάμας | Λοξή |
| Φάρδος | 22 mm |
| Λαβή | Αντιολισθητική |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 0x60mm
2.90€
Κωδικός:
70740
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Είδος Μύτης | Σταυρός |
| Barcode | 5204396707405 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Cat® Εργαλειοθήκη Πλάτης 17″ 1200D 980202N
73.90€
Κωδικός:
9080980202
| Βάρος | 1.7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43.2 × 33.6 × 22.27 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |












