Προϊόντα Κατηγορίας
Stanley Fatmax® Τσάντα Εργαλείων 20″ (FMST1-70749)
76.90€
Κωδικός:
FMST1-70749
| Μέγιστο Φορτίο | 20 kg |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Συνολικές Διαστάσεις | 50x33x31εκ. |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο S/D 8.0x175mm
3.50€
Κωδικός:
72482
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396704282 |
Yato Σετ Τσιμπίδι Ασφαλειών 5 Τεμαχίων 160mm YT-2130
15.70€
Κωδικός:
YT-2130
| Μήκος | 160mm |
|---|---|
| Τεμάχια | 5 |
| Κατασκευαστής | Yato |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5906083921308 |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού Ph Vde 2x100mm
4.20€
Κωδικός:
70738
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707382 |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη
25.90€
Κωδικός:
1-96-183
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44.7 × 23.5 × 27.5 cm |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Torx ESD
1.70€ – 1.80€Price range: 1.70€ through 1.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
5204396704756
| Κεφαλή Torx (T) | T10, T15, T20, T6, T8, Τ9 |
|---|---|
| Μήκος | 40mm, 50mm, 60mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Torx |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Τσιμπίδι Ασφαλειών Ισιο Εσωτερικό 175mm 70762
12.00€
Κωδικός:
70762
| Μήκος | 175mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707627 |
F.F. Group Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 25mm
4.20€ – 8.00€Price range: 4.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
F.F. Group Μαγνητικό Κατσαβίδι Ίσιο
1.60€ – 3.80€Price range: 1.60€ through 3.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 75 mm, 100 mm, 125 mm, 175 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












