Προϊόντα Κατηγορίας
Knipex Γκαζοτανάλια 2″ 250mm 86 03 250
69.20€
Κωδικός:
8603250
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 2 “ |
| Σετ | Όχι |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 465 g |
| Κεφαλή | επιχρωμιωμένο |
| Πάχος σιαγόνας (άρθρωση) (B2) | 8,0 mm |
| Πάχος άρθρωσης (Β3) | 14,0 mm |
| Πάχος άκρων (Β1) | 8,0 mm |
| Θέσεις ρύθμισης | 19 |
| Δυνατότητα σε παξιμάδια (απέναντι ίσιες πλευρές) | 52 mm |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρού PH ESD 00x75mm
1.80€
Κωδικός:
70471
| Βάρος | 0.150 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Μήκος | 75 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού (PH) | PH00 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704718 |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Κιτ Ξύστρας Στόκου με 5 Σπάτουλες και Με Δυνατότητα Εναλλαγής Bihui PTKSK6
32.90€
Κωδικός:
BIHTKPF
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bihui |
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
Benman Κατσαβίδι Ίσιο ESD 2.0x40mm
2.20€
Κωδικός:
70462
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704626 |
| Μήκος | 40 mm |
DeWalt DT70742-QZ Σετ Μύτες Flextorq 33 Τεμαχίων σε Κασετίνα
34.60€
Κωδικός:
DT70742-QZ
| Είδος | Εξαρτήματα Δράπανου |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Torq |
| Τεμάχια | 33 τμχ |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Αλλεν Turbal Extra Long Σετ 9Τμχ
16.00€
Κωδικός:
70401
| Βάρος | 0.35 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Σχήμα | L |
F.F. Group Μαγνητικό Κατσαβίδι Ίσιο
1.60€ – 3.80€Price range: 1.60€ through 3.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Μαγνητικό |
| Μήκος | 75 mm, 100 mm, 125 mm, 175 mm |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |












