Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Γκαζοτανάλια
31.00€ – 45.00€Price range: 31.00€ through 45.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Stanley FatMax Pro Ταμπακιέρα Εργαλείων 14 Θέσεων με Αφαιρούμενα Κουτιά Κίτρινη
27.50€
Κωδικός:
FMST1-75779
FF Group Καρυδάκι 1/2 15mm
1.40€
Κωδικός:
35020
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396350205 |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 0x60mm
2.90€
Κωδικός:
70740
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Είδος Μύτης | Σταυρός |
| Barcode | 5204396707405 |
F.F. Group Βελόνι CR-V με Λαστιχένια Λαβή 4x305mm
10.50€
Κωδικός:
23016
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 3x100mm
3.00€
Κωδικός:
70730
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707306 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Τύπος | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μήκος | 100mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Σταυρός Μεγέθους PH000x40mm ESD
2.20€
Κωδικός:
70468
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
|---|---|
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 40mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704688 |
Benman Τάκος Σφουγγάρι 4 Πλευρών – 100×68×25mm
0.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Harden Μικρόμετρο Εξωτερικό 25-50mm
17.60€
Κωδικός:
5208580835
| Εύρος | 25-50 mm |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0.01 mm |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820821378 |












