Γκαζοτανάλιες
Krausmann Γκαζοτανάλια 300mm H07991
11.60€
Κωδικός:
H07991
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5212000749659 |
Stanley Γκαζοτανάλια Fat Max 8 inch
13.90€
Κωδικός:
0-84-647
| Κατασκευαστής | Stanley |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 3253560846473 |
Stanley Γκαζοτανάλια Fat Max 12 inch
17.90€
Κωδικός:
0-84-649
| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 3253560846497 |
Knipex Cobra Γκαζοτανάλια 2″ 250mm
35.90€
Κωδικός:
8702250
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 250 mm |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Knipex Γκαζοτανάλια 1½” 180mm
46.90€
Κωδικός:
8603180
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 180 mm |
| Σετ | Όχι |
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1½ “ |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Knipex SmartGrip Γκαζοτανάλια 1¼” 250mm 8501250
54.50€
Κωδικός:
8501250
| Βάρος | 0.500 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1¼ “ |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Μήκος | 250 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Knipex Γκαζοτανάλια 2″ 250mm 86 03 250
69.20€
Κωδικός:
8603250
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 2 “ |
| Σετ | Όχι |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Κατασκευαστής | Knipex |
| Καθαρό Βάρος | 465 g |
| Κεφαλή | επιχρωμιωμένο |
| Πάχος σιαγόνας (άρθρωση) (B2) | 8,0 mm |
| Πάχος άρθρωσης (Β3) | 14,0 mm |
| Πάχος άκρων (Β1) | 8,0 mm |
| Θέσεις ρύθμισης | 19 |
| Δυνατότητα σε παξιμάδια (απέναντι ίσιες πλευρές) | 52 mm |












