Flex
Flex SD 5-300 4.0 Κατσαβίδι Μπαταρίας 4V 1x2Ah
43.00€
Κωδικός:
530728
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Brushless | Brushless |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 300 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 5 Nm |
| Κρουστικό | Όχι |
| Γωνιακό | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Θήκη |
| Ενσωματωμένο Φως | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Μέτρο Laser ADM 30 Smart με Δυνατότητα Μέτρησης 30m
43.00€
Κωδικός:
ADM 30 Smart
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Απόσταση max | 30 m |
| Μήκος Κύματος | 670 nm |
| Χρώμα Δέσμης Laser | Κόκκινο |
| Κατηγορία Λέιζερ | Κλάση 2 |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex WL 300 18 V Φορητή Λάμπα LED Μπαταρίας
55.00€
Κωδικός:
513075
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Φωτεινή ροή | 150/300 lm |
| Χωρητικότητα συσσωρευτή | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Γωνιακός Τροχός L811 125
59.00€
Κωδικός:
494682
| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 800 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 12000 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Φορτιστής Μπαταριών Εργαλείου 10.8-18V 417882
59.00€
Κωδικός:
37170
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Πλάτης | Όχι |
| Τάση Φορτιστή | 10.8-18V |
| NiMH | Όχι |
| Λιθίου | Όχι |
| Είδος | Φορτιστής |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Γωνιακός Τροχός L 11 125 230 edition
Κωδικός:
534390
Flex 483486 Πέλμα λείανσης velcro Ø 225, στρογγυλό
59.00€
Κωδικός:
483486
| Διάμετρος | 225 mm |
|---|---|
| Σκληρότητα απόσβεσης κραδασμών | Mαλακό |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Ταχυφορτιστής 12V-18V CA-12/18-230/CEE
59.00€
Κωδικός:
532280
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 230 V |
| Βάρος | 0,89 kg |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Μπαταρία Εργαλείου Λιθίου 18V με Χωρητικότητα 2.5Ah
64.00€
Κωδικός:
445886
| Βάρος | 0.60 κ. |
|---|---|
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Είδος | Μπαταρία |
| Λιθίου | Ναι |
| NiMH | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2,5 Ah |
Flex Ms 713 Παλμικό Τριβείο 220w Με Σύστημα Αναρρόφησης
79.00€
Κωδικός:
4030293126954
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Αριθμός παλινδρομήσεων χωρίς φορτίο min-1: | 14.000 |
| Καλώδιο | 4,0m |
| Εύρος παλινδρόμησης | 1,6mm |
| Γυαλόχαρτο | 115x105mm |
| Συγκράτηση γυαλόχαρτου | Velcro / Clamp |
| Βάρος | 1,2kg |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Flex Μπαταρία Εργαλείου 18V με Χωρητικότητα 5Ah
79.00€
Κωδικός:
532733
| Βάρος | 0.80 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μπαταρία |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 5 Ah |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| NiMH | Όχι |
| Πλάτης | Όχι |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex L 10-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 1050W
89.00€
Κωδικός:
4030293197176
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 1050 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |













