Dewalt
Dewalt 18V XR Universal Solo Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης
199.00€
Κωδικός:
DWH161N
| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Dewalt Σετ Δραπανοκατσάβιδο & Παλμικό Κατσαβίδι 10.8V με 2 Μπαταρίες 2Ah και Θήκη DCK211D2T
221.00€
Κωδικός:
DCK211D2T
DeWalt DCS380N Σπαθόσεγα Μπαταρίας 18V XR (Solo)
224.00€
Κωδικός:
DCS380N
| Κατασκευαστής | Dewalt |
|---|---|
| Είδος | Σπαθοσέγα |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
DeWalt DCS334NT Σέγα Μπαταρίας 18V Brushless (Solo)
226.00€
Κωδικός:
DCS334NT
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σέγα |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 3000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Όχι |
| Μήκος Διαδρομής | 26 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 2,1 kg |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
Dewalt Σέγα 710W DW331K
228.90€
Κωδικός:
DW331K
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 3100 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 26 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Ναι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Μήκος Λάμας | 30 mm |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
DeWalt DCB104 Ταχυφορτιστής 4 Θέσεων 8 Amp (XR & FlexVolt)
238.00€
Κωδικός:
DCB104
| Είδος | Φορτιστής |
|---|---|
| Τάση φόρτισης μπαταρίας | 10, 8 – 18 V |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
Dewalt Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας Brushless 18V 2x5Ah
249.00€
Κωδικός:
DCD100YP2T
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 5.0 Ah |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Ξύλο Ø | 150 mm |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 68 Nm |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 1650 rpm |
| Μέγιστη Διάμετρος Τσοκ | 13 mm |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
DeWalt DCMPP568P1 Ψαλίδι Κλαδέματος Μπαταρίας 18V 5.0Ah
264.00€
Κωδικός:
DCMPP568P1
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 5 Ah |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Αυτονομία (Κοπές ανά φόρτιση) | Έως ≈ 1000 κοπές |
| Μέγιστη Διάμετρος Κοπής | 38 mm |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
DeWalt DCH273NT Περιστροφικό Πιστολέτο Μπαταρίας 18V Brushless SDS-Plus
310.00€
Κωδικός:
DCH273NT
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Είδος | Περιστροφικό |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| ΥποδοχήΟι υποδοχές (τσοκ) SDS έχουν καλύτερη απόδοση σε λειτουργίες περιστροφής με κρούση συγκριτικά με τις υπόλοιπες και ενδείκνυνται για εργασία σε μπετό ή πέτρα. Επίσης είναι η εύκολη η αλλαγή τρυπανιών, που μπορεί να γίνει και με το ένα χέρι. Οι υποδοχές SDS-Plus (TE-C) έχουν διάμετρο βάσης 10 mm και οι διάμετροι των τρυπανιών που δέχονται είναι μεταξύ 4-30 mm. Οι υποδοχές αυτές είναι συμβατές μόνο με αντίστοιχα SDS Plus τρυπάνια. | SDS – SDS Plus (TE-C) |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
DeWalt DCS572NT Δισκοπρίονο Μπαταρίας 18V Brushless (Solo) TSTAK
311.00€
Κωδικός:
DCS572NT
| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Είδος | Δισκοπρίονο |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | 57 ° |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Διάμετρος Πριονόδισκου | 184 mm |
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (90°) | 54 mm |
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (45°) | 44 mm |
Dewalt Ηλεκτρικό Πιστόλι Σιλικόνης Μπαταρίας 18V με Θήκη Solo (χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή)
324.40€
Κωδικός:
DCE580N













