Dewalt
Dewalt Έκκεντρο Τριβείο 125mm Ρεύματος 280W DWE6423
98.00€
Κωδικός:
DWE6423
| Βάρος | 1.30 κ. |
|---|---|
| Vibration (m/s²) | 1,5 |
| Διάμετρος | 125 mm |
| Παλμοί | 12000 opm |
| Εκκεντρότητα | 2,6 mm |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Θόρυβος | 91 dB |
| Στροφές | 12000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Ισχύς | 280 W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Είδος | Έκκεντρο Τριβείο |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Dewalt Επαναφορτιζόμενος Προβολέας Χειρός LED IP54 με Μέγιστη Φωτεινότητα 1000lm DCL043
98.00€
Κωδικός:
DCL043
Dewalt D26414 Πιστόλι Θερμού Αέρα 2000W με Ρύθμιση Θερμοκρασίας εως και 600°C
99.00€
Κωδικός:
D26414
Dewalt Φυσητήρας Χειρός Μπαταρίας 18V Solo με Ρύθμιση Έντασης & Μέγιστη Ταχύτητα Αέρα 288km/h
103.90€
Κωδικός:
DCV100
Dewalt DCW200NT Τριβείο Χούφτας 18V XR 1/4 Solo Σε T-STAK
159.50€
Κωδικός:
DCW200NT
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Θόρυβος | 3 dB |
| Παλμοί | 13500 opm |
| Είδος | Παλμικό Τριβείο |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Dewalt D25303DH Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης Δράπανου
175.00€
Κωδικός:
D25303DH
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης |
| Είδος | Εξαρτήματα Δράπανου |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
Dewalt Σπαθοσέγα 1100w DWE305PK
178.00€
Κωδικός:
DWE305PK
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 2800 rpm |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Όχι |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 280 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 100 mm |
| Ισχύς | 1100 W |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Βάρος (Καθαρό) | 3,5 kg |
DeWalt DCF620NT Κατσαβίδι Γυψοσανίδας 18V XR Brushless με Magazine σε TSTAK (Solo)
180.00€
Κωδικός:
DCF620NT
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Κατσαβίδι Γυψοσανίδας |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 4400 rpm |
| Υποδοχή | 6γωνο |
| Μέγιστη Διάμετρος Τσοκ | 6,35 mm |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
Dewalt DW088CG Αυτορυθμιζόμενο Γραμμικό Αλφάδι Laser
186.00€
Κωδικός:
DW088CG
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμικό / Σταυρού |
| Αυτορυθμιζόμενο | Ναι |
| Εμβέλεια Εργασίας | 20 μέτρα |
| Χρώμα Laser | Πράσινο |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP54 |
| Παλμικό | Όχι |
| Τύπος Υποδοχής για Τρίποδο | ¼” |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Θήκη | Ναι |
| Βάση Τρίποδου | Όχι |
| Δέκτης | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
DeWalt DWE315KT Ηλεκτρικό Πολυεργαλείο 300W (Σετ 37 Εξαρτημάτων)
186.00€
Κωδικός:
DWE315KT
| Βάρος | 4.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πολυεργαλείο |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 22000 rpm |
| Ισχύς | 300 W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Toolless Change | Ναι |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Βάρος (Καθαρό) | 1475 gr |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Dewalt |













