Bosch
Bosch GKS 18V-68 GC Δισκοπρίονο 18V Solo με Σύστημα Αναρρόφησης
432.20€
Κωδικός:
46784
| Βάρος | 4.3 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Ισχύς | 18 V |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Ah | – |
| Λιθίου | Όχι |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Bosch GBA 18V |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 5000 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Διάμετρος Οπής Πριονόδισκου | 30 mm |
| Διάμετρος Πριονόδισκου | 190 mm |
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (90°) | 68 mm |
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (45°) | 50 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | – |
| Βυθιζόμενο | Όχι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Ναι |
| Βάρος (Καθαρό) | 4,3 kg |
| Βάρος (με Μπαταρία Συσκευασίας) | – |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Ράγα | Όχι |
| Οδηγός | Ναι |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Bosch GBH 4-32 DFR Professional Κρουστικό Σκαπτικό Ρεύματος 900W με SDS Plus
535.00€
Κωδικός:
47718
| Βάρος | 4.7 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σκαπτικό |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 900 W |
| Λιθίου | Όχι |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 800 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Ενέργεια Κρούσης | 4,2 Joule |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | 3600 bpm |
| Λειτουργίες | Κρούση, Περιστροφή, Περιστροφή με Κρούση |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Ναι |
| Υποδοχή | SDS – SDS Plus (TE-C) |
| Προστασία Εμπλοκής | Ναι |
| Βάρος (Καθαρό) | 4700 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Οδηγός | Ναι |
| Χάλυβας Ø | 13 mm |
| Ξύλο Ø | 32 mm |
| Τσιμέντο Ø | 32 mm |
| Ιδανικό Φάσμα Εφαρμογών Μπετόν | 14 – 25 mm |
| Τσιμέντο με Ποτηροκορώνες | 90 mm |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bosch GLL 3-80 G Αυτορυθμιζόμενο Γραμμικό Αλφάδι Laser Πράσινης Δέσμης
547.00€
Κωδικός:
47473
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμικό / Σταυρού |
| Χρώμα Laser | Πράσινο |
| Αυτορυθμιζόμενο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Bosch GBH 5-40 D Professional Κρουστικό Σκαπτικό Ρεύματος 1100W με SDS Max
604.50€
Κωδικός:
42519
| Βάρος | 6.8 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Είδος | Σκαπτικό |
| Μπαταρία Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 1100 W |
| Τσιμέντο Ø | 40 mm |
| Ιδανικό Φάσμα Εφαρμογών Μπετόν | 18 – 32 mm |
| Τσιμέντο με Ποτηροκορώνες | 90 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 340 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Ενέργεια Κρούσης | 8,5 Joule |
| Μέγιστος Αριθμός Κρούσεων | 2900 bpm |
| Λειτουργίες | Κρούση, Περιστροφή με Κρούση |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Όχι |
| Υποδοχή | SDS Max (TE-Y) |
| Προστασία Εμπλοκής | Ναι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 6800 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Οδηγός | Όχι |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bosch Καρφωτικό Μπαταρίας 18V GNB 18V-38 Professional 06019L7001
748.00€
Κωδικός:
GNB 18V-38
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Βάρος | 2.8 kg |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 4059952647821 |
| Γωνία γεμιστήρα | 0 ° |
| Ø καρφιού | 2,7 – 3 mm |
| Μήκος καρφιού | 13 – 38 mm |
| Τύπος καρφιού/συνδετήρα | Πείρος |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα | 22 τεμ. |













