Durostick
Durostick Βενζινόκολλα Νο 69 70ml
2.60€
Κωδικός:
ΒΕ6970
| Είδος | Βενζινόκολλα |
|---|---|
| Εποξική | Όχι |
| 2 Συστατικών | Όχι |
| Υψηλής Θερμοκρασίας | Όχι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Durostick |
Durostick Αφρόστοκος Ακρυλικός Λευκός Ultra Putty
3.80€ – 19.60€Price range: 3.80€ through 19.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Είδος | Αφρόστοκος |
| Ποσότητα | 1 Lt, 2.5L, 250 ml |
| Iδιότητες | Ακρυλικός |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Durostick |
Durostick Νο35 Ξυλόκολλα
4.10€ – 26.90€Price range: 4.10€ through 26.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Είδος | Ξυλόκολλα |
|---|---|
| Εποξική | Όχι |
| 2 Συστατικών | Όχι |
| Υψηλής Θερμοκρασίας | Όχι |
| Ποσότητα | 1kg, 500 gr, 5kg |
| Κατασκευαστής | Durostick |
Durostick Ταχύπηκτος Επισκευαστικός Σοβάς D-32
4.30€ – 12.00€Price range: 4.30€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Κατανάλωση | Περίπου 15kg/m²/cm πάχους στρώσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποσότητα | 25kg, 5 kg |
Durostick DS Polymer Ακρυλική Σιλικόνη Ξύλου Καφέ Ανοιχτό 340ml
4.30€
Κωδικός:
ΝΤΣΠ09
| Βάρος | 0.340 κ. |
|---|---|
| Πολυουρεθάνης | Όχι |
| Ακρυλική | Ναι |
| Ενυδρείου | Όχι |
| Υψηλής Θερμοκρασίας | Όχι |
| Ξύλου | Ναι |
| Αντιμουχλική | Όχι |
| Συγκολλητική | Ναι |
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Συσκευασία | Φύσιγγα |
| Χρώμα | Ανοιχτό Καφέ |
Durostick Stucofix P Στόκος Γενικής Χρήσης Ακρυλικός
4.40€ – 9.90€Price range: 4.40€ through 9.90€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Iδιότητες | Ακρυλικός |
| Είδος | Γενικής Χρήσης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Συσκευασία | 20kg, 5kg |
Durostick Κόλλα Πλακιδίων Ακρυλική
4.50€ – 12.00€Price range: 4.50€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
ΚΠ2025
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποσότητα | 25kg, 5kg |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Durostick Καθαριστικό Για Αλουμίνια
5.40€
Κωδικός:
ΚΑΑΛ02
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μετάλλων |
| Επαγγελματικό | Όχι |
| Τύπος | Spray |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ποσότητα | 500 ml |
| Κατασκευαστής | Durostick |
Durostick Κόλλα Πλακιδίων Gold
5.50€ – 14.70€Price range: 5.50€ through 14.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ποσότητα | 25kg, 5kg |
Durostick Quick Cleaner
5.80€
Κωδικός:
ΝΤΚΛ75
| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Είδος | Γενικής Χρήσης |
| Τύπος | Spray |
| Απολυμαντικό | Όχι |
| Ανταλλακτικό | Όχι |
| Οικολογικό | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Ποσότητα | 0.75L |
Durostick Καθαριστικό Μαρμάρου D-21
5.90€
Κωδικός:
ΝΤ2101
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Δαπέδων |
| Τύπος | Υγρό |
| Κατάλληλο για | Μάρμαρα |
| Επαγγελματικό | Όχι |
| Ποσότητα | 1000 ml |
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Durostick No 35 Ξυλόκολλα 1kg
6.70€
Κωδικός:
ΚΞ3501
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ξυλόκολλα |
| Εποξική | Όχι |
| 2 Συστατικών | Όχι |
| Υψηλής Θερμοκρασίας | Όχι |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Durostick |













