Skil 6221 AA Δράπανο 200W F0156221AA
Το κατσαβίδι ρεύματος Skil 6221 AA, 207W, 38Nm, 2 ταχύτητες, 20 ρυθμίσεις ροπής, τσόκ 10mm keyless, καλώδιο 6m, βάρος 1,2 kg.
41.00€
Το δραπανοκατσάβιδο SKIL 6221 είναι σχεδιασμένο ειδικά για τη σειρά «Energy Line» της SKIL: Καλή απόδοση, φιλικότερο προς το περιβάλλον και η καλύτερη ελευθερία εργασίας. Έχει οτιδήποτε χρειάζεστε: Ένα μακρύ καλώδιο 6 μέτρων για πρόσθετη ελευθερία κίνησης και ένα ημιμεταλλικό τσοκ με διπλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί 10 mm για εύκολη αλλαγή των εξαρτημάτων. Για ακριβές τρύπημα, το δραπανοκατσάβιδο έχει μια ρύθμιση συμπλέκτη 20+1 VariTorque. Το κιβώτιο δύο ταχυτήτων και η λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας, σας παρέχουν ευελιξία και έλεγχο της εργασίας.
«Energy Line»: Καλή απόδοση, φιλική προς το περιβάλλον, άριστη ελευθερία εργασίας
Τα εργαλεία «Energy Line» της SKIL, έχουν μια καλή απόδοση, είναι φιλικά προς το περιβάλλον και εξασφαλίζουν άριστη ελευθερία εργασίας. Καλή απόδοση σημαίνει, πως αυτά τα εργαλεία διεκπεραιώνουν όλες τις συνηθισμένες ερασιτεχνικές εργασίες μέσα και γύρω από το σπίτι. Είναι φιλικά προς το περιβάλλον λόγω της χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας, της περιορισμένης χρήσης πρώτων υλών και του συμπαγούς, ελαφρού σχεδιασμού τους. Άριστη ελευθερία εργασίας εξασφαλίζεται χάρη στο εξαιρετικά μακρύ καλώδιο ρεύματος 6 ή 10 μέτρων, που συνδυάζει συνεχής ηλεκτρική ενέργεια και πρόσθετη ελευθερία κίνησης κατά τη διάρκεια της εργασίας.
Το κιβώτιο δύο ταχυτήτων εξασφαλίζει ευελιξία σε κάθε εργασία
Το κιβώτιο δύο ταχυτήτων παρέχει ευελιξία. Η ρύθμιση «High speed» παρέχει υψηλή ταχύτητα για τρύπημα και η ρύθμιση «Low speed» παρέχει υψηλή ροπή στρέψης για σκληρό βίδωμα (για παράδειγμα, μεγάλες βίδες). Με όλα αυτά, έχετε εξασφαλισμένη μια ταιριαστή λύση για κάθε εργασία.
Γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων
Το δραπανοκατσάβιδο είναι εξοπλισμένο με ένα τσοκ με διπλό δακτυλίδι χωρίς κλειδί 10 mm, για γρήγορη και εύκολη αλλαγή εξαρτημάτων. Το ημιμεταλλικό τσοκ είναι στιβαρό και ανθεκτικό. Η ρύθμιση συμπλέκτη 20+1 VariTorque, επιτρέπει βίδωμα ακριβείας και μια επιπλέον ρύθμιση για εργασίες τρυπήματος. Με αυτό το δραπανοκατσάβιδο, θα έχετε τη σωστή λύση για κάθε εργασία.
Λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας για ιδανικό έλεγχο
Η λειτουργία μεταβλητής ταχύτητας αυτού του εργαλείου, εξασφαλίζει ακριβές τρύπημα και βίδωμα – μπορείτε να ρυθμίσετε την ταχύτητα, χρησιμοποιώντας τη σκανδάλη για ιδανικό έλεγχο.
Χαρακτηριστικά
- Ισχύς εισόδου: 0.9 A
- Μέγιστη ροπή σκληρής σύνδεσης: 38 Nm
- Τσοκ: 10 mm
- Τρυπημα σε μέταλλο: 8 mm
- Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο: 20 mm
- Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 0 – 400 / 1600 στροφές/λεπτό
- Διάμετροι βίδας: 6 mm
- Τύπος τσοκ: Aυτόματο δύο κελύφων χωρίς κλειδί
- Διακόπτης μεταβλητής ταχύτητας: Ναί
- Μήκος καλωδίου: 6 m
- Βάρος: 1.2 kg
- Τάση/συχνότητα: 220-240 V / 50-60 Hz
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 200 W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ρυθμίσεις συμπλέκτη | 20 + 1 |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 38 Nm |
| Στροφές (rpm) | 1600 rpm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 20 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 8 mm |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
Δημοφιλείς Προϊόντα
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Cosmos Lac Σπρέι Ημι-Γυαλιστερό Εφέ Μαύρο RAL 9005 400ml
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Είδος | Βαφής |
| Εφέ | Γυαλιστερό |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |














Αξιολογήσεις
Αφαίρεση ΦίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.