FLEX 430005 CHE 18.0-EC Κρουστικό Πιστολέτο Μπαταρίας 18V Brushless SDS-Plus (Solo)
Κρουστικό πιστολέτο μπαταρίας 18V FLEX Brushless (Solo) SDS-Plus. 4 λειτουργίες, κρούση 1.7 Joules. Βάρος 2.0kg.
Υψηλής απόδοσης πιστολέτο μπαταρίας FLEX 18V
Υψηλής απόδοσης πιστολέτο μπαταρίας 18V FLEX με Brushless κινητήρα. Προσφέρει 4 ταχύτητες/λειτουργίες συμπεριλαμβανομένης διάτρησης, κρούσης και συστήματος καλεμίσματος.
Πλεονεκτήματα & Χαρακτηριστικά
- Τάση: 18V.
- Κρούση: 1.7 Joules.
- Ταχύτητα: 0-1400 rpm / 0-4500 bpm.
- Υποδοχή: SDS-Plus.
- Ικανότητα διάτρησης: Μπετόν 18mm / Ξύλο 20mm / Ατσάλι 13mm. Βάρος: 2.0 kg (χωρίς μπαταρία).
| Κατασκευαστής | Flex |
|---|---|
| Είδος | Περιστροφικό |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Ενέργεια ΚρούσηςΗ ενέργεια κρούσης δείχνει πόσο δυνατό είναι το εργαλείο. Όσο περισσότερα τα Joule, τόσο πιο δυνατά τα χτυπήματα. Ειδικότερα για εργαλεία κατεδάφισης με συχνή και βαριά χρήση προτείνονται τουλάχιστον 20 Joule. Για περιστασιακή ερασιτεχνική χρήση, 2 έως 4 Joule θεωρούνται αρκετά. | 1, 7 Joule |
| ΥποδοχήΟι υποδοχές (τσοκ) SDS έχουν καλύτερη απόδοση σε λειτουργίες περιστροφής με κρούση συγκριτικά με τις υπόλοιπες και ενδείκνυνται για εργασία σε μπετό ή πέτρα. Επίσης είναι η εύκολη η αλλαγή τρυπανιών, που μπορεί να γίνει και με το ένα χέρι. Οι υποδοχές SDS-Plus (TE-C) έχουν διάμετρο βάσης 10 mm και οι διάμετροι των τρυπανιών που δέχονται είναι μεταξύ 4-30 mm. Οι υποδοχές αυτές είναι συμβατές μόνο με αντίστοιχα SDS Plus τρυπάνια. | SDS – SDS Plus (TE-C) |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
Ap-307 Άλκαλικό Καθαριστικό
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μορφή: | Υγρό |
| Χρώμα | Κίτρινο διαυγές |
| Οσμή | Κίτρο |
| Πυκνότητα στους 20°C | 1.1 gr/cm3 : |
| pH (στους 25°C) | 14 |
| Σημείο ανάφλεξης | Δ/Α |
| Σημείο πήξης | 0 °C |
| Κατασκευαστής | Apollon |
SKIL Ψαλίδι Κλαδέματος Μπαταρίας (SOLO) 0620 CA
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Διάμετρος Κοπής | 27 mm |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 20 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2 Ah |
| Brushless | Ναι |
| Προοδευτική Κοπή | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Skil |
| Βάρος χωρίς μπαταρία | 0,9 kg |
Stanley Κρουστικό Σκαπτικό Πιστολέτο Ρεύματος 780W 2.2J FatMax SFMEH200K
Δημοφιλείς Προϊόντα
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |














Αξιολογήσεις
Αφαίρεση ΦίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.