Durostick Καθαριστικό Πλακιδίων
3.90€ – 16.80€Price range: 3.90€ through 16.80€
Όξινο καθαριστικό οικοδομικών καταλοίπων, με πανίσχυρη δράση. Διαλύει και αφαιρεί υπολείμματα αρμόστοκων, κόλλας πλακιδίων και τσιμέντων που δημιουργούνται κατά τη διαδικασία τοποθέτησής τους. Καθαρίζει σε βάθος λεκέδες από λάδια, καφέ, ποτά, ασβέστη, πλαστικά χρώματα, σκουριά κ.ά. Αφαιρεί, με ελάχιστο τρίψιμο, συσσωρευμένους ρύπους που δημιουργούνται με την πάροδο του χρόνου στους αρμούς πλακιδίων, ‘ζωντανεύοντας’ την απόχρωσή τους. Συνιστάται η χρήση του 20 ημέρες μετά την ολοκλήρωση της αρμολόγησης. Ξεπλένεται με άφθονο νερό μετά τη χρήση.
Οδηγίες Χρήσης:
- Προετοιμασία εφαρμογής:
- Ανοίξτε πόρτες και παράθυρα για εξαερισμό.
- Προστατεύστε τα μάτια με γυαλιά και τα χέρια με πλαστικά γάντια.
- Απομακρύνετε ανοξείδωτα σκεύη και καλύψτε προληπτικά αντικείμενα όπως μπαταρίες λουτρού για αποφυγή οξείδωσης από ατμούς.
- Δοκιμάστε προληπτικά σε ένα πλακίδιο για αποφυγή διαβρώσεων ή θαμπάδων.
- Εφαρμογή:
- Εφαρμόστε το καθαριστικό ως έχει στην επιφάνεια.
- Αφήστε το να δράσει για 2-3 λεπτά.
- Τρίψτε με κοντότριχη σκούπα ή σκληρό σφουγγάρι.
- Ξεπλύνετε με άφθονο νερό.
- Αναζωογόνηση χρωμάτων αρμόστοκων:
- Ακολουθήστε την ίδια διαδικασία για την αναζωογόνηση των χρωμάτων των αρμόστοκων.
| Είδος | Δαπέδων |
|---|---|
| Τύπος | Υγρό |
| Κατάλληλο για | Αρμούς, Πλακάκια |
| Επαγγελματικό | Όχι |
| Ποσότητα | 1L, 5L |
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
New Line Πανίσχυρο Καθαριστικό Blue Line
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Ποσότητα | 3 lt, 900 ml |
| Είδος | Γενικής Χρήσης |
| Τύπος | Υγρό |
| Απολυμαντικό | Όχι |
| Ανταλλακτικό | Όχι |
| Οικολογικό | Όχι |
| Κατασκευαστής | Blue Line |
New Line Rust Remover 1Lt Αφαιρετικό Σκουριάς
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αφαιρετικό Σκουριάς |
| Ακρυλικό | Όχι |
| 'Ογκος | 1 lt |
| Κατασκευαστής | New Line |
New Line Toilet Cleaner 1lt
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Επαγγελματικό | Όχι |
| Ανταλλακτικό | Όχι |
| Ποσότητα | 1 Lt |
| Κατασκευαστής | New Line |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bison Καθαριστικό Spray Για Ανοξείδωτες Επιφάνειες
| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ανοξείδωτων Επιφανειών |
| Τύπος | Spray |
| Απολυμαντικό | Όχι |
| Ανταλλακτικό | Όχι |
| Οικολογικό | Όχι |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Ποσότητα | 500 ml |
| Κατασκευαστής | Bison |
New Line Ferol Υγρό Απόφραξης 5lt
| Βάρος | 5.400 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αποφρακτικά |
| Τύπος | Υγρό |
| Τεμάχια | 1 τμχ |
| Επαγγελματικό | Όχι |
| Ανταλλακτικό | Όχι |
| Ποσότητα | 5000 ml |
| Κατασκευαστής | New Line |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |













