DeWalt Ηλεκτρική Σκούπα Υγρών – Στερεών 1400W DWV901L
Η σκούπα DeWalt DWV901L, 1400W, 30 λίτρα, Κλάσης L (τοξικές σκόνες), σύστημα καθαρισμού φίλτρου AUTO-CLEAN. Δύο στόματα εξαγωγής, κλείδωμα ροδών, βάρος 12 kg.
429.00€
DeWalt DWV901L Επαγγελματική Σκούπα Υγρών & Στερεών 1400W (Κλάση L)
Αυτοκαθαρισμός Φίλτρων, Αυτόματη Εκκίνηση και Τεράστια Ροή Αέρα
Το μηχάνημα έχει κινητήρα 1400 Watt, κυριαρχεί στις πλέον απαιτητικές συνθήκες του εργοταξίου. Είτε ρουφάτε λεπτή σκόνη, είτε μαζεύετε υγρά, ολοκληρώνετε τον καθαρισμό ταχύτατα. Ειδικότερα, η DeWalt ενσωμάτωσε σύστημα διπλού φίλτρου, για να σας δώσει την απόλυτη προστασία. Γι’ αυτό, αυξάνετε την καθημερινή παραγωγικότητα. Άλλωστε, διατηρείτε τον χώρο σας πεντακάθαρο, χωρίς να καταβάλλετε κόπο.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα
Πανίσχυρη Ροή Αέρα και Αυτοκαθαρισμός Φίλτρων
Αρχικά, η αστείρευτη δύναμη αναρρόφησης απογειώνει τα αποτελέσματα της δουλειάς σας. Συγκεκριμένα, ο κινητήρας αποδίδει μέγιστη ροή αέρα 4.080 λίτρα ανά λεπτό. Επιπλέον, το σύστημα καθαρισμού δύο φίλτρων βελτιώνει την απόδοση εντυπωσιακά. Παράλληλα, η λειτουργία αυτοκαθαρισμού τινάζει τα φίλτρα αυτόματα. Ως αποτέλεσμα, προστατεύετε τη συσκευή από το μπούκωμα. Συνεπώς, διατηρείτε την απορροφητικότητα στο μέγιστο. Εντούτοις, το μηχάνημα αντέχει στη σκληρή χρήση καθ’ όλη τη διάρκεια της ημέρας.
Κλάση L και Συγχρονισμός με Ηλεκτρικά Εργαλεία
Όσον αφορά την ασφάλεια, η προηγμένη τεχνολογία παίζει τον πρώτο ρόλο. Πράγματι, το εργαλείο ανήκει στην Κλάση L (L CLASS). Έτσι, ικανοποιεί πλήρως τις αυστηρές προδιαγραφές που ορίζει η ευρωπαϊκή νομοθεσία (EU). Επιπρόσθετα, η σκούπα διαθέτει πρίζα για αυτόματη εκκίνηση και παύση. Ακόμη, το σύστημα ενεργοποιεί τη σκούπα με χρονική καθυστέρηση, μόλις πατήσετε τον διακόπτη που ενώνετε πάνω της. Επομένως, αναπνέετε καθαρό αέρα και ελέγχετε το μηχάνημα με τεράστια ακρίβεια.
Μεγάλη Χωρητικότητα και Πρακτικά Εξαρτήματα
Τέλος, η εργονομία συμβαδίζει με την επαγγελματική αντοχή. Ειδικότερα, ο κάδος προσφέρει ωφέλιμο μέγεθος 17,5 λίτρων, μέσα στα 30 λίτρα της συνολικής χωρητικότητας. Άρα, αδειάζετε τα απορρίμματα πολύ σπάνια. Με αυτόν τον τρόπο, το λάστιχο 3 μέτρων προσφέρει μεγάλη ελευθερία κινήσεων. Εξάλλου, συνδέετε τον αντάπτορα Airlock 35mm γρήγορα. Ταυτόχρονα, ο κατασκευαστής επισημαίνει έναν σημαντικό κανόνα. Κατά συνέπεια, προσθέτετε πάντα τη σακούλα σκόνης, όταν δουλεύετε το μηχάνημα των 15 κιλών με οποιοδήποτε τριβείο τοίχου.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Κατασκευαστής / Μάρκα | DeWalt |
| Μοντέλο | DWV901L |
| Ονομαστική Ισχύς | 1.400 W |
| Μέγιστη Ροή Αέρα | 4.080 l/min |
| Συνολικό Μέγεθος | 30 Λίτρα |
| Μέγεθος Κάδου (Ωφέλιμο) | 17,5 Λίτρα |
| Κλάση Σκόνης | L CLASS (Βάσει προδιαγραφών EU) |
| Σύστημα Φίλτρων | 2 Φίλτρα με λειτουργία αυτοκαθαρισμού |
| Αυτόματη Εκκίνηση | Ναι (Με χρονική καθυστέρηση εργαλείου) |
| Βάρος Καθαρό | 15 kg |
Η Συσκευασία Περιλαμβάνει
-
(1) Ηλεκτρική Σκούπα Υγρών/Στερεών DeWalt DWV901L (1400W)
-
(1) Εύκαμπτος σωλήνας αναρρόφησης (3m x 32mm)
-
(1) Αντάπτορας Airlock 35mm
-
(1) Σακούλα σκόνης
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
Karcher WD 3 P V-19/4/20 Σκούπα Υγρών / Στερεών 1000W με Πλαστικό Κάδο 19lt
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 1000 W |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Ναι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 19 lt |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Επίπεδα Θορύβου (Max) | 74 dB |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Καθαρό Βάρος | 5,1 kg |
Flex VCE 33 L AC Σκούπα Υγρών / Στερεών 1200W με Πλαστικό Κάδο 30lt
Δημοφιλείς Προϊόντα
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Cosmos Lac Σπρέι Ημι-Γυαλιστερό Εφέ Μαύρο RAL 9005 400ml
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Είδος | Βαφής |
| Εφέ | Γυαλιστερό |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |














Αξιολογήσεις
Αφαίρεση ΦίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.