Καρφωτικά
Bosch Καρφωτικό Μπαταρίας 18V GNB 18V-38 Professional 06019L7001
748.00€
Κωδικός:
GNB 18V-38
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Βάρος | 2.8 kg |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 4059952647821 |
| Γωνία γεμιστήρα | 0 ° |
| Ø καρφιού | 2,7 – 3 mm |
| Μήκος καρφιού | 13 – 38 mm |
| Τύπος καρφιού/συνδετήρα | Πείρος |
| Χωρητικότητα γεμιστήρα | 22 τεμ. |












