Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Κατσαβίδι Τύπου Robertson #2x100mm
2.30€
Κωδικός:
5204396724662
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Τετράγωνο |
| Μήκος | 100 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 2 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Εργαλειοθήκη Πλαστική SERIES2000
31.90€
Κωδικός:
1-92-067
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Krausmann Κόφτης Πλακιδίων Χειροκίνητος 1520mm
285.00€
Κωδικός:
H04612
| Διάμετρος Δίσκου | 16 mm |
|---|---|
| Μήκος Διαγώνιας Κοπής | 1520 mm |
| Είδος | Χειροκίνητος |
| Κατασκευαστής | Krausmann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
BULLE BLE-70 Πιστόλι Βαφής Άνω Δοχείου 600ml με Μπεκ 1.5mm
18.00€
Κωδικός:
66521
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | BLE-70 |
| Μπεκ | 1,5 mm |
| Πίεση | 3/45 bar/psi |
| Χωρητικότητα | 600 c.c. |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
F.F. Group 44958 Λίμα Μετάλλου Πλακέ με Λαβή
6.60€
Κωδικός:
5204396229983
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Μήκος | 135mm |
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 7.5M
2.80€
Κωδικός:
5204396710160
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Benman |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Όχι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Μήκος | 3 m |
| Πλάτος | 16 mm |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 3x150mm
5.40€
Κωδικός:
70743
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Αστεριού (Pz) | Pz3 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396707436 |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 7 Τεμαχίων (2,5-3-4-5-6-8-10mm)
7.90€
Κωδικός:
4-69-262
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |












