Προϊόντα Κατηγορίας
Master Lock Ιμάντας Με Καστάνια Και Γάντζους 5x25mm
16.40€
Κωδικός:
310800112
| Κατασκευαστής | Master Lock |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 3520190923097 |
BULLE 66517 BLG-70 Πιστόλι βαφής Κάτω Δοχείου 1.8mm
20.00€
Κωδικός:
66517
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bulle |
F.F. Group Σουγιάς με Κλειδιά Allen Μπίλιας
7.40€
Κωδικός:
34762
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 7 τμχ |
| Σχήμα | Σουγιάς |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Κλειδιά Torx Άλεν με τρύπα CrV σετ 9τμχ Harden
6.50€
Κωδικός:
5204540607
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μεγέθη (σετ 9τμχ) | Τ10, Τ15, Τ20, Τ25, Τ27, Τ30, Τ40, Τ45, Τ50mm |
| Διαστάσεις | 7-18cm |
| Κατασκευαστής | Harden |
Stanley Εργαλειοθήκη Χειρός Πλαστική με Ταμπακιέρα Π39.4xB22xΥ16.2cm
16.40€
Κωδικός:
1-79-216
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| με Ταμπακιέρα | Ναι |
| με Αφρό | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Διαστάσεις | 39.4x22x16.2εκ. |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 0x40mm
1.70€
Κωδικός:
5204396704701
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου, Ακριβείας |
| Μέγεθος | Νάνος |
| Μήκος | 40 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή Σταυρού | (PH)PH000 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Bulle Καρφωτικό Αέρος T50
63.00€
Κωδικός:
47887
| Βάρος | 2.43 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Βελονάκι | FT Τύπου 14 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Benman 70598 Σπάτουλα Φαρδιά Inox 200mm με Πλαστική Λαβή 2 Υλικών
8.90€
Κωδικός:
70598
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Σπάτουλας | 200mm |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κατσαβίδι Ακριβείας Ίσιο ESD 3.0x40mm
1.70€
Κωδικός:
70464
| Βάρος | 0.250 κ. |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Ίσιο, Torx, Καστάνιας |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704640 |












