Γερμανοπολύγωνα
FF group Γερμανοπολύγωνο Κλειδί din 3113
1.50€ – 11.00€Price range: 1.50€ through 11.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 18x19mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 23mm, 24mm, 25mm, 26mm, 27mm, 28mm, 30mm, 32mm |
| Σπαστό | Όχι |
| Καστάνιας | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
Harden Κλειδιά Γερμανοπολύγωνα CR-V 8 Τεμαχίων 8-19mm
18.70€
Κωδικός:
5204540104
| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 |
| Εύρος | 8-19 mm |
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820847002 |
FF Group Σετ Γερμανοπολύγωνα DIN3113 12 Τεμαχίων 36283
35.00€
Κωδικός:
36283
| Τεμάχια | 12 |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396362833 |
Harden Κλειδιά Γερμανοπολύγωνα CR-V 14 Τεμαχίων 8-24mm
43.20€
Κωδικός:
5204540101
| Τεμάχια | 14 |
|---|---|
| Εύρος | 8-24 mm |
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820808003 |
Harden Κλειδιά Γερμανοπολύγωνα CR-V 23 Τεμαχίων 6-32mm
65.40€
Κωδικός:
5204540106
| Τεμάχια | 23 |
|---|---|
| Εύρος | 6-32 mm |
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Harden |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820847026 |












