Απογυμνωτές Καλωδίων
Harden Απογυμνωτής Καλωδίων 185mm
4.60€
Κωδικός:
5214660627
| Κατασκευαστής | Harden |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 6959820840850 |
Benman Γδάρτης Καλωδίων 0.8-2.0mm 150mm
12.90€
Κωδικός:
70753
| Κατασκευαστής | Benman |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396707535 |
Knipex Απογυμνωτής Ομοαξονικών Καλωδίων με Μήκος 135mm ErgoStrip
45.90€
Κωδικός:
169501SB
| Βάρος | 0.100 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Κουτί |
| Μήκος | 135 mm |
| Είδος Καλωδίου | Ομοαξονικό |
| Με Κόφτη | Όχι |
| Ελάχιστη Διάμετρος Καλωδίου | 0,2 mm |
| Διαμορφωμένες Υποδοχές | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Καλωδίου | 13 mm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |












