Χωρίς Κατηγορία
Unimac HS-250E Χρηματοκιβώτιο Ξενοδοχείου με Ψηφιακό Κλείδωμα και Κλειδί
61.90€
Κωδικός:
631302
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Unimac |
| Διαθεσιμότητα | Εκτός Αποθέματος * |
| Μηχανισμός Ασφάλισης | 2 Συμπαγείς Μεταλλικοί Πίροι |
SKIL Ψαλίδι Κλαδέματος Μπαταρίας (SOLO) 0620 CA
99.00€
Κωδικός:
GV1E0620CA
| Βάρος | 1.3 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Διάμετρος Κοπής | 27 mm |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 20 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2 Ah |
| Brushless | Ναι |
| Προοδευτική Κοπή | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Skil |
| Βάρος χωρίς μπαταρία | 0,9 kg |
Stanley Κρουστικό Σκαπτικό Πιστολέτο Ρεύματος 780W 2.2J FatMax SFMEH200K
119.00€
Κωδικός:
SFMEH200K-QS
Stanley Δισκοπρίονο 1650W με Σύστημα Αναρρόφησης FME301K
129.00€
Κωδικός:
FME301K
| Βάρος | 4.5 κ. |
|---|---|
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (90°) | 66 mm |
| Μέγ. δυνατότητα κοπής σε ξύλο (45°) | 50 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | 55 ° |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 5500 rpm |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Ισχύς | 1650 W |
Bosch GHG 20-60 Πιστόλι Θερμού Αέρα 2000W με Ρύθμιση Θερμοκρασίας έως και 630°C
153.20€
Κωδικός:
41788
FLEX 459690 ID 1/4″ 18.0-EC Παλμικό Κατσαβίδι Μπαταρίας 18V Brushless (Solo)
159.00€
Κωδικός:
459690
| Κατασκευαστής | Flex |
|---|---|
| Είδος | Παλμικό Κατσαβίδι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 205 Nm |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
FLEX 487147 Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας 10.8V Brushless (2×4.0Ah)
161.00€
Κωδικός:
487147
| Κατασκευαστής | Flex |
|---|---|
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
| Τάση Μπαταρίας | 12 V |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 4 Ah |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 58 Nm |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
Karcher Vc 6 Cordless Ourfamily Επαναφορτιζόμενη Σκούπα Stick 25.2V Κίτρινη
299.99€
Κωδικός:
1198670












