| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 27 × 56 cm |
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Παροχή | Μονοφασικό |
| Αεροφυλάκιο | 24 lt |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 2 hp |
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 78 × 33 × 66 cm |
| Αεροφυλάκιο | 50 lt |
| Μέγιστη Πίεση | 8 bar |
| Παροχή | Μονοφασικό |
| Ισχύς | 2 hp |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 82 × 54 × 43 cm |
| Ισχύς | 2000 W |
| Τροφοδοσία | Ρεύμα |
| Διάμετρος Δίσκου | 254 mm |
| Χωρίς Καρβουνάκια | Όχι |
| Δύο Εργασιών | Όχι |
| Συρόμενο (Radial) | Ναι |
| Οδηγός Κοπής (laser) | Ναι |
| με Σάκο Σκόνης | Ναι |
| Ομαλής Εκκίνησης (Soft Start) | Όχι |
Δομικά Υλικά
Είδη Προστασίας
Είδη Κήπου
Εργαλεία Χειρός
Είδη Σπιτιού
Ηλεκτρικά Εργαλεία
Ηλεκτρολογικά Είδη
Χρώματα
Υδραυλικά
Τελευταία Τεμάχια – Outlet
Προσφορές
Νέα Προϊόντα