Flex
Flex Le 9-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 900W Με Ρύθμιση Στροφών
95.00€
Κωδικός:
436291
| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χαρακτηριστικά | Μπαταρίας |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 900 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Barcode | 4030293189133 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Bw 18.0-EC Φυσητήρας Χειρός Μπαταρίας με Ρύθμιση Έντασης Solo
99.00€
Κωδικός:
472913
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος | Χειρός |
| Mε Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Mε Ροδάκια | Όχι |
| Ταχύτητα Αέρα | 288 km/h |
| Βάρος | 3,11 kg |
| Barcode | 4030293211711 |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex ALC 2/1-Basic Αυτορυθμιζόμενο Γραμμικό Αλφάδι Laser
99.00€
Κωδικός:
37149
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Εμβέλεια Εργασίας | 20 μέτρα |
| Ακρίβεια Μέτρησης | ±0.3mm/m |
| Απαιτούμενος Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Τρίποδο | Όχι |
| Στήριγμα / Βραχίονας | Όχι |
| Θήκη | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Χρώμα Laser | Κόκκινο |
FLEX 531493 HG 530 18 Πιστόλι Θερμού Αέρα Μπαταρίας 18V (Solo)
99.00€
Κωδικός:
531493
| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
Flex Le 14-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 1400w Με Ρύθμιση Στροφών
119.00€
Κωδικός:
37174
| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 1400 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2300 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Dd 2g 10.8-ld Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας 10.8v 2×2.5ah
119.00€
Κωδικός:
450561
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Τάση | 10.8V |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 2.5Ah |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Flex AP 10.8V |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Μπαταρία Εργαλείου 18V με Χωρητικότητα 8Ah
119.00€
Κωδικός:
4030293265875
| Βάρος | 1.10 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 8 Ah |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| Πλάτης | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex L 24-6 230 Τροχός 230mm Ρεύματος 2400W
139.00€
Κωδικός:
4030293164291
| Βάρος | 5.8 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 2400 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 6500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 230 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 5800 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Flex EB 500 GE 6 Προέκταση για καμηλοπάρδαλη
Κωδικός:
53222
| Μήκος | 500 mm |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Rs 11-28 230 Σπαθοσέγα Ηλεκτρική 1100w FR
155.00€
Κωδικός:
432776
| Βάρος | 3.6 κ. |
|---|---|
| Ορμή | 28 mm |
| Ισχύς εισόδου | 1100 watt |
| Ποσοστό τροχιάς χωρίς φορτίο | 0-2700 rpm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, ξύλο | 230 mm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, μέταλλο | 20 mm |
| Μήκος καλωδίου | 4m |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |













