Flex
FLEX Advent Calendar Εργαλείων με Κατσαβίδι SD 5-300 4.0 & Μετρητή ADM 30 Smart & Κατσαβιδολάμες DB31 533102
Κωδικός:
533102
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Εύρος λειτουργίας ADM 30 Smart | 0,03-30 m |
| Ακτίνα laser ADM 30 Smart | < 1 mW, 670 Nm |
| Βάρος ADM 30 Smart | 38 g |
| Ακρίβεια ADM 30 Smart | ± 0,3 mm/m |
| Ονομαστική τάση SD 5-300 4.0 | 4 V |
| Μέγ. ροπή SD 5-300 4.0 | 5 Nm |
| Αριθμός στροφών SD 5-300 4.0 | 0 – 300 min⁻¹ |
| Υποδοχή εργαλείου SD 5-300 4.0 | 1/4″ HEX |
| Φως εργασίας (LED) SD 5-300 4.0 | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Le 9-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 900W Με Ρύθμιση Στροφών
95.00€
Κωδικός:
436291
| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χαρακτηριστικά | Μπαταρίας |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 900 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Barcode | 4030293189133 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Bw 18.0-EC Φυσητήρας Χειρός Μπαταρίας με Ρύθμιση Έντασης Solo
99.00€
Κωδικός:
472913
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος | Χειρός |
| Mε Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Mε Ροδάκια | Όχι |
| Ταχύτητα Αέρα | 288 km/h |
| Βάρος | 3,11 kg |
| Barcode | 4030293211711 |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex ALC 2/1-Basic Αυτορυθμιζόμενο Γραμμικό Αλφάδι Laser
99.00€
Κωδικός:
37149
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Εμβέλεια Εργασίας | 20 μέτρα |
| Ακρίβεια Μέτρησης | ±0.3mm/m |
| Απαιτούμενος Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Τρίποδο | Όχι |
| Στήριγμα / Βραχίονας | Όχι |
| Θήκη | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Χρώμα Laser | Κόκκινο |
FLEX 531493 HG 530 18 Πιστόλι Θερμού Αέρα Μπαταρίας 18V (Solo)
99.00€
Κωδικός:
531493
| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
Flex Le 14-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 1400w Με Ρύθμιση Στροφών
119.00€
Κωδικός:
37174
| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 1400 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2300 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Dd 2g 10.8-ld Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας 10.8v 2×2.5ah
119.00€
Κωδικός:
450561
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Τάση | 10.8V |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 2.5Ah |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Flex AP 10.8V |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Μπαταρία Εργαλείου 18V με Χωρητικότητα 8Ah
119.00€
Κωδικός:
4030293265875
| Βάρος | 1.10 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 8 Ah |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| Πλάτης | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
FLEX PD 2G 18.0-EC LD C Συμπαγές Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο 18V 65Nm (Solo)
129.00€
Κωδικός:
530532
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
|---|---|
| Brushless | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 35 Nm |
| Κρουστικό | Ναι |
| Ρύθμιση Ροπής | Ναι |













