Bulle
Bulle 633368 Επαναφορτιζόμενος Φυσητήρας – Αναρροφητήρας 18V (Solo) με 3 Ακροφύσια
39.00€
Κωδικός:
633368
Bulle Κρουστικό Δράπανο 800W 633332
39.00€
Κωδικός:
633332
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 800W |
| Υποδοχή | Ταχείας |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Ναι |
| Κρουστικό | Ναι |
BULLE Μίνι Γωνιακός Τροχός Μπαταρίας 18V Φ76mm (Solo)
39.00€
Κωδικός:
633307
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 19500 rpm |
| Βάρος (Καθαρό) | 0,73 |
| Διάμετρος Δίσκου | 76 |
| Σπείρωμα Άξονα | M6 |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Bulle Φυσητήρας Χειρός Ηλεκτρικός 600W με Ρύθμιση Έντασης
40.80€
| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 600W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος | Χειρός |
| με Ροδάκια | Όχι |
| Με Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Βάρος Συσκευασίας | 1.95 Κιλά |
BULLE Παλμικό Τριβείο 240W 90x182mm
43.00€
Κωδικός:
63455
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Παλμικό Τριβείο |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 240 W |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 13000 rpm |
| Βάρος (Καθαρό) | 1980 gr |
Bulle Παλμικό Κατσαβίδι Μπαταρίας Solo 18V
45.00€
Κωδικός:
633316
| Βάρος | 1.40 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 2000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Ρύθμιση Ροπής | Όχι |
| ΚρουστικόΗ λειτουργία της κρούσης προσφέρει υψηλή ισχύ προκειμένου να ολοκληρώνετε εύκολα και γρήγορα ακόμη και τις πιο απαιτητικές εργασίες. | Ναι |
| Γωνιακό | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |
Bulle Πιστόλι Θερμού Αέρα 1800W με Ρύθμιση Θερμοκρασίας εως και 550°C
45.00€
Κωδικός:
63494
| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Θερμοκρασία | 550 °C |
| Ρύθμιση Θερμοκρασίας | Ναι |
| Ρύθμιση Ροής Αέρα | Ναι |
| Οθόνη Ενδείξεων | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bulle |












