Benman
Benman

Η Benman Tools είναι το αγαπημένο brand των επαγγελματιών! Με κορυφαία ποιότητα κατασκευής, εργονομικό σχεδιασμό και εκτεταμένη γκάμα προϊόντων, τα εργαλεία Benman προσφέρουν ανθεκτικότητα, ασφάλεια και υψηλή απόδοση σε κάθε εργασία.
Στο κατάστημά μας Makantasis στις Αχαρνές-Μενίδι, αλλά και στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα e-makantasis.gr, θα βρείτε πλήρη συλλογή από:
- επαγγελματικά εργαλεία χειρός
- αξεσουάρ ηλεκτρικών εργαλείων
- εργαλεία κήπου & γεωργικά εργαλεία
- είδη ατομικής προστασίας
- εργαλεία και αξεσουάρ βαφής
Η Benman σχεδιάζει με βάση τις ανάγκες του επαγγελματία και προσφέρει λύσεις που ξεχωρίζουν για την ποιότητα και την αποδοτικότητά τους – είτε βρίσκεστε στο εργοτάξιο, στον κήπο, είτε στο συνεργείο.
✅ Πιστοποιημένα εργαλεία υψηλών προδιαγραφών
✅ Ιδανικά για επαγγελματίες και απαιτητικούς DIYers
✅ Διαθέσιμα άμεσα στο φυσικό μας κατάστημα & online
Benman Κατσαβίδι Ακρίβειας Με Σετ 10 Μύτες
6.80€
Κωδικός:
70870
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708709 |
| Είδος | Κατσαβίδι με Μύτες |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Τεμάχια (Μύτες) | 10 τμχ |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Γάντια Εργασίας Ηλεκτροσυγκολλητή Πορτοκαλί Δερμάτινα XXL/11
6.90€
Κωδικός:
77307
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Εργασίες | Ηλεκτροσυγκολλητή |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Μέγεθος | 11/XXL |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 10.0x200mm
7.30€
Κωδικός:
70735
| Βάρος | 0.15 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Ίσιο |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρολόγου |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 200 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κεφαλή (mm) | 10 mm |
| Barcode | 5204396707351 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Πριόνι Σιδήρου Mini 15cm
7.50€
Κωδικός:
70796
| Βάρος | 0.7 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Πριόνι Σιδήρου |
| Μήκος Λάμας | 15 cm |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Benman |
BENMAN Τοξοπρίονο 45CM
7.80€
Κωδικός:
70010
| Βάρος | 0.9 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Τοξοπρίονο |
| Μήκος Λάμας | 45 cm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Πατόφτυαρο 70206
7.90€
Κωδικός:
70206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πατόφτυαρο |
| Με Λαβή | Όχι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Πιστόλι Νερού Ρυθμιζόμενο COMPACT 77029
8.00€
Κωδικός:
77029
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πιστόλι |
| Σετ | Όχι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά και Μαγνήτη 25mm
8.00€ – 12.00€Price range: 8.00€ through 12.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 5 m, 8 m |
| Πλάτος | 25 mm |
| Αυτόματη Επαναφορά | Ναι |
| με Μαγνήτη | Ναι |
| Αυτοκόλλητη | Όχι |
| Κατασκευαστής | Benman |
Benman Φτυάρι Στρογγυλό
8.20€
Κωδικός:
70203
| Βάρος | 1.172 κ. |
|---|---|
| Είδος | Φτυάρι Στρογγυλό |
| Με Λαβή | Όχι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Τσουγκράνα Χώματος Γαλβανιζέ Με 14 Δόντια
8.50€
Κωδικός:
77204
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Χώματος |
| Κοντάρι | Όχι |
| Χειρός | Όχι |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Τοξοπρίονο 53 cm
8.80€
Κωδικός:
70011
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Τοξοπρίονο |
| Μήκος Λάμας | 53 cm |
| Κατασκευαστής | Βenman |












