DeWalt DCS334NT Σέγα Μπαταρίας 18V Brushless (Solo)
Κόψτε καμπύλες με ακρίβεια με τη σέγα μπαταρίας DeWalt DCS334NT 18V Brushless. Διαθέτει 3200spm, αλλαγή λάμας χωρίς κλειδί και βαλίτσα TSTAK.
226.00€
Κορυφαία Απόδοση, Αλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί και Ακρίβεια Κοπής
Αναλάβετε κάθε απαιτητική κοπή με την ισχυρή σέγα μπαταρίας 18V της DeWalt. Καθώς αποδίδει υψηλή ταχύτητα 3000 διαδρομών το λεπτό και διαθέτει 4 ρυθμίσεις εκκρεμούς κίνησης, αυτό το εργαλείο κυριαρχεί στην κοπή καμπυλών και ευθειών γραμμών. Είτε κόβετε χοντρούς πάγκους κουζίνας, είτε διαμορφώνετε αλουμίνια και λαμαρίνες, ολοκληρώνετε τα έργα σας με επαγγελματική ακρίβεια. Συγκεκριμένα, η DeWalt την κατασκεύασε με προηγμένο κινητήρα Brushless, για να σας εξασφαλίσει αυξημένη αντοχή στον χρόνο και αστείρευτη αυτονομία κατά την ολοήμερη χρήση.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα
Κινητήρας Brushless και Έξυπνη Σκανδάλη
Αρχικά, ο κινητήρας χωρίς ψήκτρες (Brushless) απογειώνει την απόδοση. Ειδικότερα, παράγει σταθερή δύναμη και εξασφαλίζει την κοπή χωρίς κομπιάσματα. Έτσι, ξεπερνάτε κάθε εμπόδιο και διαπερνάτε ξύλο πάχους έως 135mm. Επιπλέον, η έξυπνη σκανδάλη μεταβλητής ταχύτητας επιταχύνει την εργασία, ενώ ο διακόπτης κλειδώματος διατηρεί τον ρυθμό σταθερό για γρήγορες και ελεγχόμενες κοπές μεγάλου μήκους.
Εκκρεμής Κίνηση και Αλλαγή Λάμας
Όσον αφορά τον έλεγχο, η εκκρεμής κίνηση παίζει τον πρωταγωνιστικό ρόλο. Πράγματι, ρυθμίζετε την ταλάντωση σε 4 διαφορετικές θέσεις, για να ελέγχετε απόλυτα πόσο επιθετικά ή μαλακά κόβετε το εκάστοτε υλικό. Συνεπώς, πετυχαίνετε το ιδανικό φινίρισμα κάθε φορά. Παράλληλα, ο πρωτοποριακός μηχανισμός σας επιτρέπει να αλλάζετε τις λάμες (τύπου T) αστραπιαία με το ένα χέρι, αποφεύγοντας εντελώς τη χρήση εργαλείων.
Φαλτσοκοπή και Σύστημα Αναρρόφησης
Τέλος, η πρακτικότητα συναντά την ευκολία. Γι’ αυτό, το ρυθμιζόμενο πέλμα διαθέτει σύστημα φαλτσοκοπής 45 μοιρών (σε δύο κατευθύνσεις), αποτρέποντας τη χρήση επιπλέον κλειδιών. Επομένως, μεταβάλλετε τις γωνίες άμεσα, ενώ το αντιχαρακτικό κάλυμμα προστατεύει τις ευαίσθητες επιφάνειες. Επιπρόσθετα, ο προσαρμογέας εξαγωγής σκόνης απομακρύνει τα πριονίδια απευθείας στη σκούπα σας. Ως αποτέλεσμα, εργάζεστε σε ένα πεντακάθαρο περιβάλλον, βλέποντας τέλεια τη γραμμή κοπής.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Τάση / Τροφοδοσία | 18V (Συμβατό με μπαταρίες DeWalt XR Li-Ion) |
| Τύπος Κινητήρα | Brushless (Χωρίς καρβουνάκια) |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 3000 rpm (Μεταβλητή από τη σκανδάλη) |
| Μήκος Διαδρομής (Παλινδρόμηση) | 26 mm |
| Ρύθμιση Εκκρεμούς | 4 Θέσεις (Βαθμίδες Ταλάντωσης) |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Έως 45° (Αριστερά & Δεξιά, χωρίς κλειδί) |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής (Ξύλο) | 135 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής (Αλουμίνιο) | 25 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής (Χάλυβας) | 10 mm |
| Τύπος Λάμας | T-Shank (Γρήγορη αλλαγή χωρίς κλειδί) |
| Βάρος Καθαρό | 2.1 kg |
Η Συσκευασία Περιλαμβάνει
Σημαντική Σημείωση (Solo): Το εργαλείο παραδίδεται στο σώμα, χωρίς μπαταρία και φορτιστή. Ιδανική επιλογή εάν διαθέτετε ήδη εξοπλισμό 18V XR. Περιλαμβάνει κορυφαία κασετίνα μεταφοράς.
-
(1) Σέγα Μπαταρίας DeWalt 18V Brushless
-
(1) Προσαρμογέας εξαγωγής σκόνης
-
(1) Αντιχαρακτικό κάλυμμα πέλματος
-
(1) Ανθεκτική βαλίτσα αποθήκευσης και μεταφοράς T-STAK
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σέγα |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 3000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Όχι |
| Μήκος Διαδρομής | 26 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 2,1 kg |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
F.F. Group Ηλεκτρική Σέγα Js 550 Plus 41341
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Είδος | Σέγα |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 550 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 55 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Αλουμινίου | 10 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 6 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 3000 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 19 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Ναι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Ναι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Τύπος Λάμας | T (T-Shank) |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2 kg |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| LED | Όχι |
| Κατασκευαστής | F.F. GROUP |
| Barcode | 5204396413412 |
Flex Rs 11-28 230 Σπαθοσέγα Ηλεκτρική 1100w FR
| Βάρος | 3.6 κ. |
|---|---|
| Ορμή | 28 mm |
| Ισχύς εισόδου | 1100 watt |
| Ποσοστό τροχιάς χωρίς φορτίο | 0-2700 rpm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, ξύλο | 230 mm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, μέταλλο | 20 mm |
| Μήκος καλωδίου | 4m |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Dewalt Σπαθοσέγα 1100w DWE305PK
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 2800 rpm |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Όχι |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 280 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 100 mm |
| Ισχύς | 1100 W |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Βάρος (Καθαρό) | 3,5 kg |
Bosch Σπαθοσέγα GSA 18 V-LI C 18V Χωρίς Μπαταρία & L-Boxx
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
|---|---|
| Είδος | Σπαθοσέγα |
| Ισχύς | 18 V |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Λιθίου | Όχι |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Bosch Power for ALL 18V |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 200 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Αλουμινίου | – |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 100 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 3050 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Βαθμίδες Ταλάντωσης | 2 |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 21 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Τύπος Λάμας | S |
| Μήκος Λάμας | 400 mm |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2 kg |
| Βάρος (Μεικτό) | 2,5 kg |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| LED | Ναι |
| Κατασκευαστής | Bosch |
Bosch Σπαθοσέγα GSA 18V-32 18V Χωρίς Μπαταρία
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Σπαθοσέγα |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Volt | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Bosch Power for ALL 18V |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 230 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Αλουμινίου | – |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 175 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 2500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Βαθμίδες Ταλάντωσης | 2 |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 32 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Τύπος Λάμας | S |
| Μήκος Λάμας | – |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Βάρος (Καθαρό) | 3,5 kg |
| Βάρος (Μεικτό) | – |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| LED | Όχι |
| Κατασκευαστής | Bosch |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |














Αξιολογήσεις
Αφαίρεση ΦίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.