Εργαλειοθήκες-Τσάντες Μεταφοράς
Stanley Εργαλειοθήκη Πλαστική SERIES2000
31.90€
Κωδικός:
1-92-067
| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| ΤαμπακιέραΔιαθέτει ταμπακιέρα στο καπάκι, για να αποθηκεύετε μικροαντικείμενα όπως βίδες, ούπα κ.ά. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 1-96-193
33.90€
Κωδικός:
1-96-193
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Μεταφορά | Ώμου |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Stanley Fatmax Ανοιχτή Τσάντα Εργαλείων 1-93-952
37.30€
Κωδικός:
1-93-952
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29 × 29 × 38 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μεταφορά | Χειρός |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Cat® Εργαλειοθήκη ώμου 16″ 1680D 980206N
39.40€
Κωδικός:
9080980206
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | CAT |
| Μέγιστο βάρος μεταφοράς | 15kg |
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική
39.90€
Κωδικός:
1-95-619
| Υλικό | Μεταλλική, Πλαστική |
|---|---|
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Εργαλειοθήκη & Ταμπακιέρα Με 20 Θέσεις STST1-71963 Π31.2xB23.4xΥ42.6cm
41.90€
Κωδικός:
STST1-71963
Stanley Εργαλειοθήκη Γκρι Μεταλλική-Πλαστική 23”
46.90€
Κωδικός:
1-95-616
| Βάρος | 3.8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58.4 × 29.3 × 29.5 cm |
| Υλικό | Πλαστική |
| Ταμπακιέρα | Όχι |
| ΔιαχωριστικόΔιαθέτει μία ή περισσότερες επιφάνειες που διαχωρίζουν το εσωτερικό της σε επιμέρους τμήματα. | Ναι |
| Αδιάβροχη | Όχι |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
48.90€
Κωδικός:
STST1-72335
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30.5 × 18.5 × 47.5 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley Fatmax Εργαλειοθήκη δομικού αφρού FMST1-71219
51.90€
Κωδικός:
FMST1-71219
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική |
| Τύπος | Εργαλειοθήκη Κουτί |
| Με Διαχωριστικό | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη Μ43xΠ28xΥ30εκ.
62.70€
Κωδικός:
FMST1-73607
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Συνολικές Διαστάσεις | 43x28x30εκ. |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |












