Στόκοι
Στόκος Σπατουλαρίσματος 20kg
9.90€
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Είδος | Τσιμεντόστοκος |
| Iδιότητες | Ακρυλικός |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Vivechrom |
| Ποσότητα | 20 kg |
Durostick Powder Coat Στόκος Γενικής Χρήσης Ρητινούχος Λευκός 25kg
14.50€
Κωδικός:
ΣΣΠΛ25
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Iδιότητες | Ρητινούχος |
| Είδος | Γενικής Χρήσης |
| Κατασκευαστής | Durostick |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Vechro Pro Finish Filler Γεμιστικός Στόκος Σπατουλαρίσματος 18kg
Κωδικός:
5205216498022
| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Vechro |
| Ποσότητα | 18 kg |
| Είδος | Στόκος σπατουλαρίσματος |
Knauf Finitura Ετοιμόχρηστο υλικό για τέλειο φινίρισμα
17.50€
Κωδικός:
40218
| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Είδος | Επισκευαστικό κονίαμα |
| Προορισμός χρήσης | για στοκάρισμα |
| Έτοιμο για χρήση | ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Knauf |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Knauf F2F-filler to finish Ετοιμόχρηστο υλικό αρμολόγησης και φινιρίσματος
17.80€
Κωδικός:
03560
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Είδος | Αρμόστοκος |
| Iδιότητες | Έτοιμος |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knauf |
Isomat Planfix Τσιμεντόστοκος Ρητινούχος Λευκός 25kg
18.80€
Κωδικός:
212709
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Iδιότητες | Ρητινούχος |
| Είδος | Τσιμεντόστοκος |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Isomat |
Knauf Fugenfuller Leicht Στόκος Γενικής Χρήσης Υλικό Αρμολόγησης 25kg
19.80€
Κωδικός:
5205131700033
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Γενικής Χρήσης |
| Κατασκευαστής | Knauf |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Knauf Fill & Finish Light 20kg
23.60€
Κωδικός:
5205131201257
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Ποσότητα | 20 kg |
| Κατασκευαστής | Knauf |
Knauf Uniflot Στόκος Γενικής Χρήσης Υλικό Αρμολόγησης 25kg
39.00€
Κωδικός:
4003982245687
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Γενικής Χρήσης |
| Κατασκευαστής | Knauf |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |












