Stanley
Stanley FatMax Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
66.90€
Κωδικός:
1-95-611
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 27 × 46 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Μεταφορά | Πλάτης |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Fatmax Τσάντα Εργαλείων Ώμου Μαύρη 31lt
79.90€
Κωδικός:
FMST1-80147
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Αδιάβροχη | Ναι |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Μεταφορά | Ώμου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 49x29x34εκ. |
| με Σκληρό Πάτο | Ναι |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Fatmax Τροχός 125mm Ρεύματος 1100W με Ρύθμιση Στροφών
82.00€
Κωδικός:
FMEG225VS-QS
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 11000 rpm |
| Σπείρωμα ΆξοναΕίναι το τμήμα του άξονα του εργαλείου όπου προσαρμόζεται ο δίσκος κοπής ή λείανσης. | M14 |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Ισχύς | 1100 W |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Soft Start | Ναι |
| Ρύθμιση Προφυλακτήρα Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Με Φρένο | Όχι |
Stanley Quick Access Τσάντα Εργαλείων Πλάτης Μαύρη
89.80€
Κωδικός:
FMST1-80144
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23 × 47 cm |
| Υλικό | Υφασμάτινη |
| Τροχήλατη | Όχι |
| Ανοιχτού Τύπου | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Fatmax Παλινδρομικό Πολυεργαλείο 18V Solo με Ρύθμιση Ταχύτητας
95.00€
Κωδικός:
SFMCE500B
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 18000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Toolless Change | Ναι |
| Γωνία ταλάντωσης | 2,8 ° |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Παλινδρομικό |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Ηλεκτρικός Αναδευτήρας 1600W
109.00€
Κωδικός:
FME190
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ισχύς | 1600 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 750 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Ροπή Στρέψης | 80 Nm |
| Υποδοχή | M14 |
| Αριθμός Υποδοχών | 1 |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Διάμετρος Συμπεριλαμβανομένου Αναδευτήρα | 140 mm |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Stanley FatMax Κρουστικό Δράπανο 1100W 2 Ταχυτήτων FMEH1100K-QS
118.90€
Κωδικός:
FMEH1100K-QS
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 1100W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| ΚρουστικόΗ λειτουργία της κρούσης προσφέρει υψηλή ισχύ προκειμένου να ολοκληρώνετε εύκολα και γρήγορα ακόμη και τις πιο απαιτητικές εργασίες. | Ναι |
| Τσοκ | 13mm |
| Βάρος | 2.5 kg |
Stanley Παλινδρομικό Πολυεργαλείο 300W με Ρύθμιση Ταχύτητας
119.00€
Κωδικός:
FME650K
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 22000 rpm |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Toolless Change | Ναι |
| Ισχύς | 300 W |
| Είδος | Παλινδρομικό |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |













