Sas
SAS Ταφ 3 Θέσεων με Διακόπτη Μαύρο
6.90€
Κωδικός:
5206427027841
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Ταφ |
| Αριθμός Πριζών | 3 θέσεις |
| Ασφαλείας | Όχι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Ναι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Κατασκευαστής | SAS |
SAS Πολύπριζο με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Μαύρο
8.90€ – 9.40€Price range: 8.90€ through 9.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | Μ/Δ |
|---|---|
| Τύπος | Πολύπριζο |
| Αριθμός Πριζών | 4 θέσεις, 5 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | SAS |
| Ασφαλείας | Όχι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Όχι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
Sas Φορτιστής Σούκο με 2 Usb 2.4A Λευκό
9.30€
Κωδικός:
100-15-143
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Θύρες USB | 2 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ρεύμα USB | 2.4 Amps |
| Κατασκευαστής | SAS |
| Κωδικός | 100-15-143 |
SAS Πολύπριζο 5 Θέσεων με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Λευκό
11.50€
Κωδικός:
5206427008864
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Προστασία για Παιδιά | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Ήχου | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| USB | Όχι |
| Ασφαλείας | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Τύπος | Πολύπριζο |
| Αριθμός Πριζών | 5 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Κατασκευαστής | SAS |
| Χρώμα | Λευκό |
Sas Φις Σούκο Φορτιστής Με 3 Usb & Καπάκι 3.4A Λευκό
12.80€
Κωδικός:
100-15-147
| Θύρες | 3 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | SAS |
SAS PowerCube 4 Θέσεων με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Μαύρο
14.50€
Κωδικός:
5206427053192
| Βάρος | 0.6 κ. |
|---|---|
| Τύπος | PowerCube |
| Αριθμός Πριζών | 4 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Ασφαλείας | Όχι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Ναι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |
SAS PowerCube 4 Θέσεων με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Λευκό
14.50€
Κωδικός:
5206427053178
| Τύπος | PowerCube |
|---|---|
| Αριθμός Πριζών | 4 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ασφαλείας | Όχι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Ναι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |
SAS Πολύπριζο Γραφείου Κύβος 4 Θέσεων Λευκό (Round)
14.50€
Κωδικός:
100-11-069
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πολύπριζο |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Κατασκευαστής | SAS |
Sas Αντάπτορας Προστασ.Υπερτ. Δικτ. & Πολύμπριζο 6 Θέσεων & Διακόπτη
14.80€
Κωδικός:
5206427032258
| Θέσεις | 6 θέσεων και διακόπτη, . |
|---|---|
| Διακόπτη | 3×1.5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | SAS |
| Κωδικός | 100-11-033 |













