Cosmos Lac
Κατασκεύαστης
- Cosmos Lac 47
Συσκευασία
- 400 ml 48
Τα σπρέι βαφής Cosmos Lac είναι διαθέσιμα στο e-makantasis.gr και στο κατάστημά μας στο Μενίδι-Αχαρνές. Ιδανικά για επαγγελματίες και DIY λάτρεις, προσφέρουν άριστη ποιότητα και ευκολία στην εφαρμογή. Η Cosmos Lac έχει πάνω από 40 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή σπρέι νέας γενιάς. Τα προϊόντα της στεγνώνουν γρήγορα, έχουν χαμηλή οσμή και προσφέρουν ακρίβεια χρωμάτων και φινιρισμάτων. Είναι ανθεκτικά στις καιρικές συνθήκες και ιδανικά για πολλές επιφάνειες, όπως το σπίτι, το αυτοκίνητο και το ποδήλατο. Η ποικιλία περιλαμβάνει πάνω από 350 αποχρώσεις και 250 ειδικά σπρέι για επαγγελματικές και καλλιτεχνικές εφαρμογές.
Cosmos Lac Σπρέι Βαφής με Μεταλλικό Εφέ Χρυσό 400 ml
6.50€
Κωδικός:
36901
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Είδος | Βαφής |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Εφέ | Μεταλλικό |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Τεχνοτροπίας |
Cosmos Lac Σπρέι Αστάρι Εκρού Ακρυλικό Primer & Filler 400ml
6.50€
Κωδικός:
37472
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Είδος | Αστάρι |
| Χρώμα | Εκρού |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Ακρυλικό |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
Cosmos Lac Σπρέι Βαφής Effect με Νικέλ Εφέ Chrome 400 ml
6.50€
Κωδικός:
40221
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Είδος | Βαφής |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφέ | Νικέλ |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Τεχνοτροπίας |
Cosmos Lac Chalk Effect Spray Κιμωλίας
6.50€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Κωδικός:
52015690970
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μπογιά |
| Spray | Ναι |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Aegean Blue, Bloodstone Πράσινο, Bubblegum Ροζ, Budapest Ροζ, Coral Blush Κόκκινο, Dark Sangria Κόκκινο, Dolphin Grey, Duck Egg Μπλε, English Manor Μπεζ, Greek blue, Indian Green, Khaki Brown, Latte Καφέ, Royal Blue, Russian Vanilla Κίτρινο, Scottish Πράσινο, Shadow Grey, Tuscan Sunset Πορτοκαλί, Γκρι, Λευκό, Μαύρο, Μπεζ, Μωβ, Τιρκουάζ |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
Cosmos Lac Σπρέι Μαύρο No 351 Hi-Heat 400ml
6.90€
Κωδικός:
35257
| Βάρος | 0.40 κ. |
|---|---|
| Είδος | Βαφής |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Εφέ | Ματ |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Θερμοκρασίας |
Cosmos Lac Σπρέι Βαφής Bronze Χρυσό Easy Max Metallic Ακρυλικό με Σατινέ Εφέ 400ml
6.90€
Κωδικός:
37859
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Είδος | Βαφής |
| Εφέ | Σατινέ |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Ακρυλικό |
Cosmos Lac Σπρέι Βαφής Easy Max Metallic Ακρυλικό με Σατινέ Εφέ Copper 400ml
6.90€
Κωδικός:
39594
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Είδος | Βαφής |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Εφέ | Σατινέ |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Ακρυλικό |
Cosmos Lac Σπρέι Βαφής Αυτοκινήτου Προφυλακτήρα Μαύρο 400ml
6.90€
Κωδικός:
39597
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Είδος | Βαφής |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Πλαστικά |
Cosmos Lac Σπρέι Βαφής Vinyl & Fabric Μαύρο 400ml
6.90€
Κωδικός:
41078
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Είδος | Βαφής |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Μετάλλου, Πλαστικών |
Cosmos Lac Διάφανο Βερνίκι Σπρέι Νερού 610 Ματ 400ml
7.00€
Κωδικός:
12621
| Βάρος | 0.40 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Εφέ | Ματ |
Cosmos Lac Σπρέι Βερνίκι με Σατινέ Εφέ Διάφανο Water Based Varnish 400ml
7.00€
Κωδικός:
37470
| Βάρος | 0.45 κ. |
|---|---|
| Είδος | Βαφής |
| Κατασκευαστής | Cosmos Lac |
| Ποσότητα | 400 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Εφέ | Σατινέ |
| Έξτρα Χαρακτηριστικά | Κιμωλίας |












