Bormann Pro
Ζώνη Παντελονιού 100% Polyester Bormann BPP7087
3.00€
Κωδικός:
BPP7087
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Είδος | Ζώνη Εργασίας |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
Bormann Pro BIW1142 – Σώμα γείωσης 300Α
3.30€
Κωδικός:
BIW1142
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bormann Pro Σετ 8 Κατσαβίδια BHT1664
19.00€
Κωδικός:
BHT1664
| Βάρος | 0.900 κ. |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Είδος | Σετ Κατσαβίδια |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 8 τμχ |
| Τεμάχια (Μύτες) | 8 τμχ |
Bormann PRO BBP3300 Παλμικό Κατσαβίδι Μπαταρίας 20V Solo (180 Nm)
38.00€
Κωδικός:
BBP3300
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Είδος | Παλμικό Κατσαβίδι |
| Τάση Μπαταρίας | 20 V |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 180 Nm |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
Bormann Pro BPP8084 Wave Παπούτσι Εργασίας O1
39.00€
Κωδικός:
BPP8085
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 41 |
| Επίπεδο Προστασίας | O1 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |
BORMANN Pro BAT6200 Καρφωτικό Πιστόλι με Ελατήριο για Δομικά Υλικά,Ξύλο,Μέταλλο
69.00€
Κωδικός:
BAT6200
Bormann BIW1545 Ηλεκτροκόλληση Inverter MMA
75.00€
Κωδικός:
BIW1545
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | MMAΔημιουργεί παχιές και δυνατές συγκολλήσεις χωρίς να χρειάζεται εξωτερική παροχή αερίου, κάνοντας την ιδανική για κολλήσεις εκτός εργαστηρίου. |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (max) | 140 A |
| Κύκλος Εργασίας (max Ampere) | 45 % |
| Τάση ΤροφοδοσίαςΕίναι η τάση τροφοδοσίας που απαιτεί το μηχάνημα από το ηλεκτρικό δίκτυο. | 230 V |
| Ισχύς | 4 kVA |
| InventerΝέας τεχνολογίας ηλεκτροκολλήσεις. Πολύ καλές από άποψη απόδοσης, αντοχής και βάρους, αλλά με μεγάλο κόστος επιδιόρθωσης σε περίπτωση βλάβης. Διαθέτουν αυτοματισμούς για καλύτερη και πιο ασφαλή εργασία. | Ναι |
| Hot StartΑυξάνει προσωρινά την ένταση του ρεύματος τη στιγμή της έναρξης της συγκόλλησης. | Ναι |
| Arc ForceΒοηθά στη σταθερότητα του τόξου κατά τη διάρκεια της συγκόλλησης. | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Ηλεκτροδίου | 3,2 mm |
| Για Γεννήτρια με AVR | Όχι |
| με Σταθεροποιητή Τάσης | Όχι |
| Anti StickΚόβει το ρεύμα αν το ηλεκτρόδιο κολλήσει στο μέταλλο, ώστε να μην καεί. | Ναι |
| Κατασκευαστής | Bormann |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Bormann PRO BBP5150 Κατσαβίδι Γυψοσανίδας Μπαταρίας 20V Brushless Solo
75.00€
Κωδικός:
BBP5150
| Βάρος | 1.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Κατσαβίδι Γυψοσανίδας |
| Τάση Μπαταρίας | 20 V |
| BrushlessΔιαθέτει κινητήρα χωρίς ψήκτρες που παράγει λιγότερη θερμότητα και τριβή, με αποτέλεσμα μικρότερη φθορά του κινητήρα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Παρέχει επίσης πιο σταθερή ισχύ και ταχύτητα, επιτρέποντας πιο ομαλή και ακριβή λειτουργία. Γενικότερα οι κινητήρες χωρίς ψήκτρες είναι πιο αποδοτικοί και με μεγαλύτερη διάρκεια ζωής από τους κινητήρες με ψήκτρες, γεγονός που τους καθιστά δημοφιλή επιλογή για ηλεκτρικά εργαλεία. | Ναι |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 4400 rpm |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Κατασκευαστής | Bormann |
Borman Ηλεκτροκόλληση Inverter 170Α
99.00€
Κωδικός:
BIW1570
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Τύπος | MMAΔημιουργεί παχιές και δυνατές συγκολλήσεις χωρίς να χρειάζεται εξωτερική παροχή αερίου, κάνοντας την ιδανική για κολλήσεις εκτός εργαστηρίου. |
| Ισχύς | 5 kVA |
| Ισχύς KVA | 5 |
| Τάση Εισόδου V | 230V/50Hz |
| Ρεύμα Συγκόλλησης (max) | 170 A |
| Κύκλος Εργασίας (max Ampere) | 45 % |
| Μέγιστη Διάμετρος Ηλεκτροδίου | 4 mm |
| για Γεννήτρια με AVR | Όχι |
| Hot StartΑυξάνει προσωρινά την ένταση του ρεύματος τη στιγμή της έναρξης της συγκόλλησης. | Ναι |
| Anti StickΚόβει το ρεύμα αν το ηλεκτρόδιο κολλήσει στο μέταλλο, ώστε να μην καεί. | Ναι |
| Arc ForceΒοηθά στη σταθερότητα του τόξου κατά τη διάρκεια της συγκόλλησης. | Ναι |
| Λειτουργία 2T | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Bormann |













