Κατσαβίδια
Skil 6221 AA Δράπανο 200W F0156221AA
41.00€
Κωδικός:
F0156221AA
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 200 W |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Ρυθμίσεις συμπλέκτη | 20 + 1 |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 38 Nm |
| Στροφές (rpm) | 1600 rpm |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε ξύλο | 20 mm |
| Δυνατότητα τρυπήματος σε μέταλλο | 8 mm |












