Προϊόντα Κατηγορίας
Benman Σετ Αλλεν 9Τ 1.5-2.5-3-4-5-6-8-10
14.50€
Κωδικός:
70400
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 9 τμχ |
| Κωδικός εργοστασίου | 70401 |
| Κατασκευαστής | Benman |
Knipex Cobra Γκαζοτανάλια 2″ 250mm
35.90€
Κωδικός:
8702250
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 250 mm |
| Κατασκευαστής | Knipex |
Stanley Σετ 10 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
6.50€
Κωδικός:
0-69-253
| Βάρος | 0.300 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 10 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κωδικός Εργοστασίου | 0-69-253 |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Benman Κατσαβίδι Σταυρού PH ESD 1x100mm
1.90€
Κωδικός:
70473
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μονό |
| Τύπος Μύτης | Σταυρός |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Μήκος | 100 mm |
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Barcode | 5204396704732 |
FF Group Πενσα για Κλιπ RJ11-RJ45 23058
14.50€
Κωδικός:
23058
| Υλικό | CRV χάλυβας |
|---|---|
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396230583 |
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 7 Τεμαχίων (2,5-3-4-5-6-8-10mm)
7.90€
Κωδικός:
4-69-262
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
BULLE BLE-70 Πιστόλι Βαφής Άνω Δοχείου 600ml με Μπεκ 1.5mm
18.00€
Κωδικός:
66521
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | BLE-70 |
| Μπεκ | 1,5 mm |
| Πίεση | 3/45 bar/psi |
| Χωρητικότητα | 600 c.c. |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Καρυδάκι 08x150mm
4.20€
Κωδικός:
5204396704497
| Είδος | Μονό |
|---|---|
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Μέγεθος | Μακρύ |
| Μήκος | 150 mm |
| Τεμάχια (Κατσαβίδια) | 1 τμχ |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Knipex Γκαζοτανάλια 1½” 180mm
46.90€
Κωδικός:
8603180
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Μήκος | 180 mm |
| Σετ | Όχι |
| Άνοιγμα Σιαγόνας | 1½ “ |
| Τύπος | Γκαζοτανάλια |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Knipex |
F.F. Group Μετροταινία με Αυτόματη Επαναφορά 25mm
4.20€ – 8.00€Price range: 4.20€ through 8.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
FF Group Στραβοτσίμπιδο 200mm 27718
7.50€
Κωδικός:
27718
| Μήκος | 200mm |
|---|---|
| Υλικό | CRV χάλυβας |
| Κατασκευαστής | FF GROUP |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Barcode | 5204396277182 |












