Flex
Flex ALC 2/1-Basic Αυτορυθμιζόμενο Γραμμικό Αλφάδι Laser
99.00€
Κωδικός:
37149
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Εμβέλεια Εργασίας | 20 μέτρα |
| Ακρίβεια Μέτρησης | ±0.3mm/m |
| Απαιτούμενος Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Τρίποδο | Όχι |
| Στήριγμα / Βραχίονας | Όχι |
| Θήκη | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Χρώμα Laser | Κόκκινο |
Flex Le 14-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 1400w Με Ρύθμιση Στροφών
119.00€
Κωδικός:
37174
| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 1400 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2300 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Dd 2g 10.8-ld Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας 10.8v 2×2.5ah
119.00€
Κωδικός:
450561
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Τάση | 10.8V |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 2.5Ah |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Flex AP 10.8V |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Μπαταρία Εργαλείου 18V με Χωρητικότητα 8Ah
119.00€
Κωδικός:
4030293265875
| Βάρος | 1.10 κ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 8 Ah |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| Πλάτης | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
FLEX PD 2G 18.0-EC LD C Συμπαγές Κρουστικό Δραπανοκατσάβιδο 18V 65Nm (Solo)
129.00€
Κωδικός:
530532
| Είδος | Δραπανοκατσάβιδο |
|---|---|
| Brushless | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 35 Nm |
| Κρουστικό | Ναι |
| Ρύθμιση Ροπής | Ναι |
Flex L 24-6 230 Τροχός 230mm Ρεύματος 2400W
139.00€
Κωδικός:
4030293164291
| Βάρος | 5.8 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 2400 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 6500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 230 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 5800 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Flex EB 500 GE 6 Προέκταση για καμηλοπάρδαλη
Κωδικός:
53222
| Μήκος | 500 mm |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Rs 11-28 230 Σπαθοσέγα Ηλεκτρική 1100w FR
155.00€
Κωδικός:
432776
| Βάρος | 3.6 κ. |
|---|---|
| Ορμή | 28 mm |
| Ισχύς εισόδου | 1100 watt |
| Ποσοστό τροχιάς χωρίς φορτίο | 0-2700 rpm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, ξύλο | 230 mm |
| Μέγιστο πάχος υλικού, μέταλλο | 20 mm |
| Μήκος καλωδίου | 4m |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Γωνιακός τροχός L 125 18.0-EC Solo
159.00€
Κωδικός:
38013
| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 8500 rpm |
| Σπείρωμα ΆξοναΕίναι το τμήμα του άξονα του εργαλείου όπου προσαρμόζεται ο δίσκος κοπής ή λείανσης. | M14 |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Volt | 18 V |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Brushless | Όχι |
| Soft Start | Όχι |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Rs 29 Σπαθοσέγα Μπαταρίας 18.0 Solo
169.00€
Κωδικός:
417874
| Βάρος | 2.9 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Σπαθοσέγα |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Volt | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | Flex 18V AP 18.0 |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Ξύλου | 230 mm |
| Μέγιστο Βάθος Κοπής Μετάλλου | 18 mm |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 3100 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μήκος Διαδρομής (Μήκος Παλινδρόμησης) | 29 mm |
| Ικανότητα Φαλτσοκοπής | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Εναλλαγή Λάμας Χωρίς Κλειδί | Ναι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2,9 kg |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Σκληρή Θήκη |
| LED | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |













