Φωτισμός
Skil Προβολέας Εργασίας LED Διπλός 20V Solo 1800lm 3157CA
69.00€
Κωδικός:
VA1E3157CA
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Lumen | 1800 lm |
| Solo | Ναι |
| Κατασκευαστής | Skil |
| Τάση Μπαταρίας | 18V |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Προβολέας Στίλβωσης LED Μπαταρίας Solo DWL 2500 10.8/18.0V 486728
189.00€
Κωδικός:
486728
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Lumen | 3000 lm |
| Solo | Ναι |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP20 |
| Κατασκευαστής | Flex |












