Προϊόντα Κατηγορίας
Ψαλίδι Λαμαρίνας Δεξί Πράσινο Benman
13.00€
Κωδικός:
70046
| Βάρος | 0.450 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 250 mm. |
| Χρώμα | Πράσινο. |
| Κατασκευαστής | Benman |
| Barcode | 5204396700468 |
Benman Κατσαβίδι Ακρίβειας Με Σετ 10 Μύτες
6.80€
Κωδικός:
70870
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708709 |
| Είδος | Κατσαβίδι με Μύτες |
| Τύπος Μύτης | Καρυδάκι |
| Τεμάχια (Μύτες) | 10 τμχ |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Ακριβείας |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Benman Κατσαβίδι Ίσιο VDE 8.0x175mm
5.80€
Κωδικός:
70734
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Barcode | 5204396707344 |
| Κατασκευαστής | Βenman |
Stanley Σετ 8 Κλειδιά Allen σε Σχήμα L
3.90€
Κωδικός:
0-69-251
| Βάρος | 0.2 κ. |
|---|---|
| Τεμάχια | 8 τμχ |
| Σχήμα | L |
| Κατασκευαστής | Stanley |
| Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
| 8τμχ Νο | 1.5-2-2.5-3-4-5-5.5-6mm |
BULLE BLE-70 Πιστόλι Βαφής Άνω Δοχείου 600ml με Μπεκ 1.5mm
18.00€
Κωδικός:
66521
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος | BLE-70 |
| Μπεκ | 1,5 mm |
| Πίεση | 3/45 bar/psi |
| Χωρητικότητα | 600 c.c. |
| Κατασκευαστής | Bulle |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Bulle Ηλεκτρικό Πιστόλι Σιλικόνης Μπαταρίας 18V Solo (χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή)
55.00€
Κωδικός:
633083
Stanley Αλλεν Λαβής Σετ 8 Τεμαχίων 1,5 – 6mm
4.90€
Κωδικός:
4-69-261
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Stanley |
Γυαλόχαρτο φινιρίσματος Smirdex (140) SiC 1 τμχ
0.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Κόκκωση | 100, 120, 180, 220, 280, 320, 400, 80 |
| Είδος | Φύλλο Λείανσης Απλό |
| Μήκος | 280 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Κατασκευαστής | Smirdex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Benman Κατσαβίδι Σταύρου PZ VDE 0x60mm
2.90€
Κωδικός:
70740
| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Βenman |
| Είδος Μύτης | Σταυρός |
| Barcode | 5204396707405 |
Benman Μίνι Εργαλείο ”Αρπαγή”
3.20€
Κωδικός:
70872
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Barcode Προϊόντος | 5204396708723 |
| Κατασκευαστής | Benman |












