Sas
Dry Πολύπριζο 4 θέσεων 3m με διακόπτη
18.60€
Κωδικός:
100-11-051
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μήκος Καλωδίου | 3 Μέτρα |
| Στεγανότητα / Προστασία | IP44 (Αντοχή σε πιτσιλιές νερού και σκόνη) |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Color | Μαύρο |
SAS Πολύπριζο Ασφαλείας με Διακόπτη και Καλώδιο 1.5m Ανθρακί
19.60€ – 29.80€Price range: 19.60€ through 29.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
| Βάρος | 0.8 κ. |
|---|---|
| Αριθμός Πριζών | 6 θέσεις |
| Μήκος Καλωδίου | 1,5 m |
| Ασφαλείας | Ναι |
| USB | Όχι |
| Διακόπτης | Ναι |
| Τύπος | Πολύπριζο |
| Προστασία Τηλεόρασης | Όχι |
| Προστασία Τηλεφώνου | Όχι |
| Προστασία για Παιδιά | Όχι |
| Ήχου | Όχι |
| με Τηλεχειριστήριο | Όχι |
| Χωρίς Καλώδιο | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Θέσεις | 4, 6 |
SAS Μπαλαντέζα Καρούλι Κλειστού Τύπου 4 Θέσεων με Καλώδιο 15m 3×1.5mm² Μαύρη
36.00€
Κωδικός:
5206427030735
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Καρούλι |
| Τύπος | Κλειστού Τύπου |
| Μήκος | 15mm |
| Διατομή Καλωδίου | 3 x 1.5 mm² |
| Αριθμός Πριζών | 4 |
| Στεγανή | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |
SAS Μπαλαντέζα Καρούλι 4 Θέσεων με Καλώδιο 50m Διατομής 3×2.5mm²
165.60€
Κωδικός:
5206427026196
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Είδος | Καρούλι |
| Τύπος | Ανοιχτού Τύπου |
| Μήκος | 50 m |
| Διατομή Καλωδίου | 3 x 2.5 mm² |
| Αριθμός Πριζών | 4 |
| Στεγανή | Όχι |
| Κατασκευαστής | SAS |













