Flex
Flex Γωνιακός Τροχός L 11 125 230 edition
Κωδικός:
534390
Flex 483486 Πέλμα λείανσης velcro Ø 225, στρογγυλό
59.00€
Κωδικός:
483486
| Διάμετρος | 225 mm |
|---|---|
| Σκληρότητα απόσβεσης κραδασμών | Mαλακό |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Flex Ταχυφορτιστής 12V-18V CA-12/18-230/CEE
59.00€
Κωδικός:
532280
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 230 V |
| Βάρος | 0,89 kg |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Μπαταρία Εργαλείου Λιθίου 18V με Χωρητικότητα 2.5Ah
64.00€
Κωδικός:
445886
| Βάρος | 0.60 κ. |
|---|---|
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Είδος | Μπαταρία |
| Λιθίου | Ναι |
| NiMH | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2,5 Ah |
Flex Ms 713 Παλμικό Τριβείο 220w Με Σύστημα Αναρρόφησης
79.00€
Κωδικός:
4030293126954
| Βάρος | 1.2 κ. |
|---|---|
| Αριθμός παλινδρομήσεων χωρίς φορτίο min-1: | 14.000 |
| Καλώδιο | 4,0m |
| Εύρος παλινδρόμησης | 1,6mm |
| Γυαλόχαρτο | 115x105mm |
| Συγκράτηση γυαλόχαρτου | Velcro / Clamp |
| Βάρος | 1,2kg |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Flex Μπαταρία Εργαλείου 18V με Χωρητικότητα 5Ah
79.00€
Κωδικός:
532733
| Βάρος | 0.80 κ. |
|---|---|
| Είδος | Μπαταρία |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 5 Ah |
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Λιθίου | Όχι |
| NiMH | Όχι |
| Πλάτης | Όχι |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex L 10-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 1050W
89.00€
Κωδικός:
4030293197176
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 1050 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Flex Xs 713 Έκκεντρο Τριβείο 125mm Ρεύματος 230w Με Σύστημα Αναρρόφησης
89.00€
Κωδικός:
4030293127913
FLEX Advent Calendar Εργαλείων με Κατσαβίδι SD 5-300 4.0 & Μετρητή ADM 30 Smart & Κατσαβιδολάμες DB31 533102
Κωδικός:
533102
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Εύρος λειτουργίας ADM 30 Smart | 0,03-30 m |
| Ακτίνα laser ADM 30 Smart | < 1 mW, 670 Nm |
| Βάρος ADM 30 Smart | 38 g |
| Ακρίβεια ADM 30 Smart | ± 0,3 mm/m |
| Ονομαστική τάση SD 5-300 4.0 | 4 V |
| Μέγ. ροπή SD 5-300 4.0 | 5 Nm |
| Αριθμός στροφών SD 5-300 4.0 | 0 – 300 min⁻¹ |
| Υποδοχή εργαλείου SD 5-300 4.0 | 1/4″ HEX |
| Φως εργασίας (LED) SD 5-300 4.0 | Ναι |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Le 9-11 125 Τροχός 125mm Ρεύματος 900W Με Ρύθμιση Στροφών
95.00€
Κωδικός:
436291
| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χαρακτηριστικά | Μπαταρίας |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 900 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 11500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Barcode | 4030293189133 |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Bw 18.0-EC Φυσητήρας Χειρός Μπαταρίας με Ρύθμιση Έντασης Solo
99.00€
Κωδικός:
472913
| Βάρος | 1.6 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος | Χειρός |
| Mε Ρύθμιση Έντασης | Ναι |
| Mε Ροδάκια | Όχι |
| Ταχύτητα Αέρα | 288 km/h |
| Βάρος | 3,11 kg |
| Barcode | 4030293211711 |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |













