Skil
Skil 3930 CA Τροχός 125mm Μπαταρίας Brushless 20V Solo AG1E3930CB
99.00€
Κωδικός:
AG1E3930CB
| Βάρος | 2.3 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 8500 rpm |
| Σπείρωμα ΆξοναΕίναι το τμήμα του άξονα του εργαλείου όπου προσαρμόζεται ο δίσκος κοπής ή λείανσης. | M14 |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
Skil Κλαδευτικό Αλυσοπρίονο Μπαταρίας Solo
119.00€
Κωδικός:
GS1E0512
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Μήκος Λάμας | 15 cm |
| Carving Λάμα | Όχι |
| Αυτόματης Λίπανσης | Όχι |
| Κλαδευτικό | Ναι |
| Brushless | Ναι |
| Easy Start | Όχι |
| Volt | 20 V |
| Solo | Ναι |
| Κατασκευαστής | Skil |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Skil 3850 Κρουστικό Σκαπτικό Πιστολέτο Μπαταρίας 20V Solo
139.00€
Κωδικός:
RH1E3850CA
| Βάρος | 1.8 κ. |
|---|---|
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Κρούση | Ναι |
| Περιστροφικό | Ναι |
| Βίδωμα/Ξεβίδωμα | Ναι |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Προστασία Εμπλοκής | Όχι |
| Πνευματικό | Ναι |
| Υποδοχή | SDS – SDS Plus (TE-C) |
| Ενέργεια ΚρούσηςΗ ενέργεια κρούσης δείχνει πόσο δυνατό είναι το εργαλείο. Όσο περισσότερα τα Joule, τόσο πιο δυνατά τα χτυπήματα. Ειδικότερα για εργαλεία κατεδάφισης με συχνή και βαριά χρήση προτείνονται τουλάχιστον 20 Joule. Για περιστασιακή ερασιτεχνική χρήση, 2 έως 4 Joule θεωρούνται αρκετά. | 2 Joule |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 1400 rpm |
| Μέγιστος Αριθμός ΚρούσεωνΟ αριθμός χτυπημάτων που μπορεί να αποδώσει το μηχάνημα σε ένα λεπτό. Γενικά όσο υψηλότερο τόσο πιο εύκολη η εργασία σε σκληρότερες επιφάνειες. Να σημειωθεί ότι για την απόδοση είναι σημαντική και η Ενέργεια Κρούσης, που δηλώνει την δύναμη κάθε χτυπήματος. | 4500 bpm |
| Τσιμέντο ØΗ μέγιστη δυνατή διάμετρος διάτρησης σε τσιμέντο. | 24 mm |
| Ξύλο ØΗ μέγιστη δυνατή διάμετρος διάτρησης σε ξύλο. | 32 mm |
| Χάλυβας Ø | 13 mm |
| Είδος | Σκαπτικό |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Skil |
Skil 3356 EA Σετ Δράπανο & Παλμικό Κατσαβίδι 20V με 2 Μπαταρίες 2.5Ah και Θήκη
Κωδικός:
CK1E3356EA
Skil Χορτοκοπτικό Μπαταρίας D00262
159.00€
| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Volt Μπαταρίας | 20 V |
| Αριθμός Μπαταριών | 1 |
| Ah Μπαταρίας | 5 Ah |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Λαβή | Απλή |
| Είδος Κεφαλής | Μεσινέζα |
| Κατασκευαστής | Skil |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Skil 3357 E2 Σετ Δράπανο & Παλμικό Κατσαβίδι 20V με 2 Μπαταρίες 5Ah και Θήκη
| Βάρος | 4.8 κ. |
|---|---|
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Μαλακή Θήκη |
| Αριθμός Εργαλείων | 2 |
| Ah Δευτερεύουσας Μπαταρίας | 5 Ah |
| AhΠερισσότερα αμπέρ σημαίνει ότι ο τροχός θα δουλεύει για περισσότερη ώρα μέχρι να αδειάσει η μπαταρία. Συνήθως 5 με 6 αμπέρ (Ah) είναι αρκετά για τις περισσότερες εργασίες. | 5 Ah |
| Τύπος Εργαλείου | Δραπανοκατσάβιδο, Παλμικό Κατσαβίδι |













