Flex
FLEX SBE 127 18-EC: Πριονοκορδέλα Μπαταρίας 18V (Solo)
Κωδικός:
531749
| Βάρος | 5.9 κ. |
|---|---|
| Τάση συσσωρευτή | 18 V |
| Μήκος πριονοκορδέλας | 1140 mm |
| Πλάτος πριονοκορδέλας | 13 mm |
| Βάθος κοπής | 127 mm |
| Πλάτος κοπής | 127 mm |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |
Flex Xtreme Γυαλόχαρτο έκκεντρο 1 Τμχ
3.70€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Flex Σακούλες Σκούπας FS-F VC/E 21-26 L VE5 (5 Τεμάχια)
27.00€
Κωδικός:
502235
| Κατασκευαστής | Flex |
|---|---|
| Είδος | Σακούλες Σκούπας |
Flex Σακούλες Σκούπας FS-F VCE33-44 L/M VE5 (5 Τεμάχια)
36.00€
Κωδικός:
502227
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατάλληλο για | VCE 33/44 |
| Είδος | Σακούλες Σκούπας |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex κασετίνα DB 41 Σετ κατσαβιδόλαμες
39.00€
Κωδικός:
530494
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σετ Μύτες |
| Κασετίνα | Ναι (Σκληρή, στοιβαζόμενη) |
| Χρήση | Για Κατσαβίδι & Δράπανο |
| Πλήθος Τεμαχίων | 41 τμχ |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex BF CHE 2 Εναλλάξιμο Τσοκ Σιδήρου
41.00€
Κωδικός:
468843
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Είδος | Αξεσουάρ Δράπανου |
Flex SD 5-300 4.0 Κατσαβίδι Μπαταρίας 4V 1x2Ah
43.00€
Κωδικός:
530728
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Brushless | Brushless |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 300 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 5 Nm |
| Κρουστικό | Όχι |
| Γωνιακό | Όχι |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Θήκη |
| Ενσωματωμένο Φως | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Μέτρο Laser ADM 30 Smart με Δυνατότητα Μέτρησης 30m
43.00€
Κωδικός:
ADM 30 Smart
| Βάρος | 0.01 κ. |
|---|---|
| Απόσταση max | 30 m |
| Μήκος Κύματος | 670 nm |
| Χρώμα Δέσμης Laser | Κόκκινο |
| Κατηγορία Λέιζερ | Κλάση 2 |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex WL 300 18 V Φορητή Λάμπα LED Μπαταρίας
55.00€
Κωδικός:
513075
| Βάρος | 0.5 κ. |
|---|---|
| Τάση Μπαταρίας (V) | 18 V |
| Φωτεινή ροή | 150/300 lm |
| Χωρητικότητα συσσωρευτή | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex Γωνιακός Τροχός L811 125
59.00€
Κωδικός:
494682
| Βάρος | 2.1 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Λιθίου | Όχι |
| Ισχύς | 800 W |
| Μήκος Καλωδίου | 4 m |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 12000 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη Διάμετρος Δίσκου | 125 mm |
| Σπείρωμα Άξονα | M14 |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Βάρος (Καθαρό) | 2000 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Ναι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Flex Φορτιστής Μπαταριών Εργαλείου 10.8-18V 417882
59.00€
Κωδικός:
37170
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Πλάτης | Όχι |
| Τάση Φορτιστή | 10.8-18V |
| NiMH | Όχι |
| Λιθίου | Όχι |
| Είδος | Φορτιστής |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |













