Bulle 633037 Περιστροφικό Πολυεργαλείο (Mini Grinder) 180W – Σετ 100 Εξαρτημάτων
Περιστροφικό Πολυεργαλείο Bulle 180W με ρύθμιση στροφών (5000-35000 rpm). Υπερπλήρες σετ 100 εξαρτημάτων.
59.00€
Αναλάβετε κάθε λεπτομερή εργασία μοντελισμού, χάραξης, κοπής και λείανσης με το περιστροφικό πολυεργαλείο 180W της BULLE. Καθώς συνδυάζει ελαφρύ σχεδιασμό και τεράστια ευελιξία, αυτό το μηχάνημα κυριαρχεί στα χέρια των ερασιτεχνών και των επαγγελματιών χειροτεχνών. Είτε χαράζετε ξύλο και γυαλί, είτε γυαλίζετε ευαίσθητα μέταλλα, ολοκληρώνετε τα έργα σας με απόλυτη ακρίβεια χιλιοστού. Συγκεκριμένα, η BULLE το εξόπλισε με εύκαμπτη ντίζα και ένα τεράστιο σετ 110 εξαρτημάτων, για να σας εξασφαλίσει αμέτρητες δυνατότητες δημιουργίας κατευθείαν από το βαλιτσάκι του.
Κύρια Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα
Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα και Πανίσχυρος Κινητήρας
Αρχικά, ο ισχυρός κινητήρας των 180 Watt απογειώνει την απόδοσή σας. Ειδικότερα, ο ενσωματωμένος ρυθμιστής περιστρέφει το τσοκ από 5.000 έως και 35.000 στροφές το λεπτό (rpm). Έτσι, προσαρμόζετε την ταχύτητα ακριβώς στις απαιτήσεις του εκάστοτε υλικού. Επιπλέον, το τσοκ 3 σιαγόνων (δέχεται άξονες 1/8”, 3/32” και 1/16”) συγκρατεί τα εξαρτήματα με απόλυτη ασφάλεια, γεγονός που εκμηδενίζει τους ανεπιθύμητους κραδασμούς κατά τη διάρκεια της εργασίας σας.
Εύκαμπτη Ντίζα, Βάση Στήριξης και Φακός LED
Όσον αφορά την ακρίβεια, ο πλούσιος εξοπλισμός παίζει τον πρωταγωνιστικό ρόλο. Πράγματι, αναρτάτε το εργαλείο στην πτυσσόμενη ράβδο και χρησιμοποιείτε την εύκαμπτη ντίζα. Συνεπώς, κατευθύνετε την κεφαλή σαν ένα απλό στυλό, δουλεύοντας απολύτως ξεκούραστα σε δυσπρόσιτα σημεία. Παράλληλα, ο αποσπώμενος φακός LED φωτίζει απευθείας το σημείο εφαρμογής, ενώ ο ρυθμιστής βάθους εγγυάται αλάνθαστο τρύπημα σε κάθε επιφάνεια.
Εργονομία, Εξωτερικές Καρβουνοθήκες και 110 Εξαρτήματα
Τέλος, η αντοχή συναντά την οργάνωση. Γι’ αυτό, η εταιρεία τοποθέτησε εξωτερικές καρβουνοθήκες. Επομένως, συντηρείτε τον κινητήρα πανεύκολα μόνοι σας, χωρίς να ανοίγετε το κέλυφος του εργαλείου. Επιπρόσθετα, η αντιολισθητική λαβή σταθεροποιεί το κράτημά σας, καθώς το εργαλείο ζυγίζει μόλις 0.63 κιλά. Ως αποτέλεσμα, μεταφέρετε τον εξοπλισμό σας στο ανθεκτικό βαλιτσάκι και ξεκινάτε αμέσως τις κατασκευές, αξιοποιώντας το τεράστιο κιτ των 110 εξαρτημάτων που περιλαμβάνει η συσκευασία.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
| Κωδικός Προϊόντος | 633037 |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | BULLE |
| Ισχύς Ηλεκτροκινητήρα | 180 Watt |
| Τάση / Συχνότητα | 230 V / 50 Hz |
| Ταχύτητα χωρίς φορτίο | 5000 – 35000 rpm (Ρυθμιζόμενη) |
| Τσοκ (3 Σιαγόνων) | 1/8” – 3/32” – 1/16” |
| Κλείδωμα Άξονα | Ναι (Για γρήγορη αλλαγή εξαρτημάτων) |
| Φωτισμός Εργασίας | Αποσπώμενος Φακός LED |
| Βάρος Καθαρό / Συσκευασίας | 0.63 kg / 2.5 kg |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 340 x 90 x 230 mm |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
Η Συσκευασία Περιλαμβάνει
Είδος σε Ειδική Τιμή: Το απόλυτο και πληρέστερο σετ πολυεργαλείου, έτοιμο να καλύψει κάθε δημιουργική σας ανάγκη!
-
(1) Περιστροφικό Πολυεργαλείο BULLE 180W (633037)
-
(1) Εύκαμπτη ντίζα (προέκταση)
-
(1) Πτυσσόμενη ράβδος-στήριξης εργαλείου
-
(1) Μέγγενη στήριξης ράβδου
-
(1) Ρυθμιστής βάθους τρυπήματος
-
(1) Αποσπώμενος φακός LED
-
(110) Εξαρτήματα (Κοπής, Λείανσης, Χάραξης, Γυαλίσματος)
-
(1) Πλαστική βαλίτσα μεταφοράς
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Στο e-makantasis.gr θέλουμε να είστε απόλυτα ικανοποιημένοι με τις αγορές σας. Η χρονική διάρκεια για επιστροφή προϊόντων και επιστροφή χρημάτων είναι δέκα (10) ημέρες από την ημερομηνία αγοράς. Εάν έχουν περάσει έντεκα (11) ημέρες από την αγορά σας, δυστυχώς δεν μπορούμε να σας προσφέρουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων ή ανταλλαγή.
Για να γίνει δεκτή μια επιστροφή, το προϊόν πρέπει να είναι αχρησιμοποίητο και στην ίδια κατάσταση που το παραλάβατε, ενώ θα πρέπει να βρίσκεται στην αρχική του συσκευασία. Σημειώνεται ότι ορισμένα προϊόντα εξαιρούνται από τη δυνατότητα επιστροφής, όπως χρώματα, ευπαθή αγαθά, εφημερίδες ή περιοδικά, είδη οικιακής χρήσης ή υγιεινής, επικίνδυνα υλικά ή εύφλεκτα υγρά/αέρια, δωροκάρτες και ορισμένα είδη υγείας και προσωπικής φροντίδας.
Για την ολοκλήρωση οποιασδήποτε επιστροφής απαιτείται η προσκόμιση της πρωτότυπης απόδειξης αγοράς. Σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να εγκριθεί μερική επιστροφή χρημάτων, όπως για αντικείμενα που δεν βρίσκονται στην αρχική τους κατάσταση, είναι κατεστραμμένα ή ελλιπή για λόγους που δεν οφείλονται σε εμάς ή όταν επιστρέφονται μετά το πέρας των 11 ημερών από την παράδοση.
Μόλις παραλάβουμε και επιθεωρήσουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας ενημερώσουμε για την παραλαβή του και θα σας κοινοποιήσουμε αν εγκρίνεται ή απορρίπτεται η επιστροφή χρημάτων σας. Εάν εγκριθεί, η επιστροφή χρημάτων θα διεκπεραιωθεί και η πίστωση θα πραγματοποιηθεί αυτόματα στην πιστωτική ή χρεωστική σας κάρτα ή στον αρχικό τρόπο πληρωμής, εντός συγκεκριμένων ημερών.
Σε περίπτωση καθυστερημένων ή μη επιστροφών χρημάτων, σας συνιστούμε αρχικά να ελέγξετε τον τραπεζικό σας λογαριασμό και να επικοινωνήσετε με την εταιρεία της πιστωτικής ή χρεωστικής σας κάρτας, καθώς ενδέχεται να χρειαστεί λίγος χρόνος μέχρι να δημοσιευτεί η συναλλαγή. Εάν έχετε προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες και δεν έχετε ακόμη λάβει την επιστροφή σας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
Αντικαθιστούμε προϊόντα μόνο εφόσον είναι ελαττωματικά ή κατεστραμμένα. Αν επιθυμείτε ανταλλαγή με το ίδιο είδος, μπορείτε να μας αποστείλετε email στη διεύθυνση info@e-makantasis.gr και να στείλετε το προϊόν σας στη διεύθυνση: Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Στην περίπτωση δώρων, εάν το προϊόν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά και είχε αποσταλεί απευθείας σε εσάς, θα σας αποσταλεί πίστωση δώρου ίση με την αξία της επιστροφής σας. Μόλις παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν, θα σας στείλουμε ταχυδρομική δωροεπιταγή. Αν το προϊόν δεν είχε επισημανθεί ως δώρο κατά την αγορά ή αν ο δωρητής είχε παραλάβει ο ίδιος την παραγγελία για να σας τη δώσει αργότερα, η επιστροφή χρημάτων θα εκδοθεί προς τον δωρητή και εκείνος θα ενημερωθεί για την επιστροφή σας.
Για να επιστρέψετε το προϊόν σας, παρακαλούμε αποστείλετέ το στη διεύθυνση:
Θεσσαλίας 76, Αχαρνές, 136 74.
Σημειώστε ότι είστε υπεύθυνοι για την πληρωμή των εξόδων αποστολής επιστροφής, τα οποία δεν επιστρέφονται. Σε περίπτωση που το προϊόν είναι ελαττωματικό, τα έξοδα επιστροφής καλύπτονται από εμάς. Σε κάθε άλλη περίπτωση, τα έξοδα επιστροφής βαρύνουν εσάς. Για προϊόντα μεγαλύτερης αξίας, συνιστούμε τη χρήση υπηρεσίας αποστολής με παρακολούθηση ή την αγορά ασφάλειας αποστολής, καθώς δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα παραλάβουμε το επιστρεφόμενο προϊόν σας.
Για οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με επιστροφές χρημάτων ή διαδικασία επιστροφών, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@e-makantasis.gr.
📦3€ έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
📦4€ για νησιά έως 2 κιλά (+1€/κιλό επιπλέον)
🚚Δωρεάν παράδοση για αγορές 150€+ και απόσταση έως 15χλμ από το κατάστημά μας.
Σχετικά προϊόντα
Stanley Fatmax Παλινδρομικό Πολυεργαλείο 18V Solo με Ρύθμιση Ταχύτητας
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 18000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Toolless Change | Ναι |
| Γωνία ταλάντωσης | 2,8 ° |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Παλινδρομικό |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Stanley Παλινδρομικό Πολυεργαλείο 300W με Ρύθμιση Ταχύτητας
| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 22000 rpm |
| Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης | Όχι |
| Toolless Change | Ναι |
| Ισχύς | 300 W |
| Είδος | Παλινδρομικό |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Stanley |
Flex MT 18.0-EC C Παλινδρομικό Πολυεργαλείο 18V Solo με Ρύθμιση Ταχύτητας
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Είδος | Παλινδρομικό |
| Αριθμός Μπαταριών | |
| Volt | 18 V |
| AhΠερισσότερα αμπέρ σημαίνει ότι ο τροχός θα δουλεύει για περισσότερη ώρα μέχρι να αδειάσει η μπαταρία. Συνήθως 5 με 6 αμπέρ (Ah) είναι αρκετά για τις περισσότερες εργασίες. | 5 Ah |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 20000 rpm |
| Γωνία ταλάντωσης | 2 ° |
| Βάρος (Καθαρό) | 1300 gr |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex MT 18.0 EC Παλινδρομικό Πολυεργαλείο 18V 1x5Ah με Ρύθμιση Ταχύτητας
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 20000 rpm |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Χωρίς Καρβουνάκια (Brushless) | Όχι |
| Toolless Change | Όχι |
| Γωνία ταλάντωσης | 2 ° |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Δημοφιλείς Προϊόντα
Kerakoll Κόλλα Πλακιδίων H-30 Gel 25kg
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Είδος | Πλακιδίων |
| Ποσότητα | 25kg |
| Κατασκευαστής | Kerakoll |
| Διαθεσιμότητα | Σε απόθεμα |
Marigold Γάντια Καθαριότητας Latex 2 τμχ
| Βάρος | 0.20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεμάχια | 2 τμχ |
| Υλικό | Latex |
| Μέγεθος | Medium, Large, Extra Large |
| Κατασκευαστής | Marigold |
Active Gear Active FLEX Γάντια Εργασίας Νιτριλίου Γκρι
| Βάρος | 0.25 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Νιτριλίου |
| Χρώμα | Γκρι |
| μιας Χρήσης | Όχι |
| Αδιάβροχα | Όχι |
| Ψύχους | Όχι |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγεθος | 10/XL, 8/M |
Universe Λάμπα LED 9W για Ντουί E27 Θερμό Λευκό Dimmable
| Βάρος | 0.05 κ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | E27 |
| Τάση | 220 V |
| Γωνία Δέσμης | 360 ° |
| Χρώμα | Θερμό Λευκό |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 2700 K |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Filament | Ναι |
| Dimmable | Ναι |
| Κατασκευαστής | Universe |














Αξιολογήσεις
Αφαίρεση ΦίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.