Πλυστικά Μηχανήματα
Karcher Πλυστικό Μηχάνημα Υψηλής Πίεσης K 3 Horizontal
117.90€
Κωδικός:
1602821
| Βάρος | 5.3 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 1600 W |
| Θερμοκρασία | 40 °C |
| Μήκος Λάστιχου | 5 m |
| Ροή νερού (lt/h) | 380 lt/h |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Κάνη, Πιστόλι, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 120 bar |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Καθαρό Βάρος | 3.6kg |
Karcher OC 3 Foldable Πλυστικό 7.2V με Πίεση 5bar και 1 Μπαταρία
142.70€
Κωδικός:
1599300
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Πίεση | 5 bar |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Μήκος Λάστιχου | 1,8 m |
| Ροή νερού (lt/h) | 120 lt/h |
| Βάρος | 2,2 kg |
| Κατασκευαστής | Karcher |
Kärcher Πλυστικό μηχάνημα υψηλής πίεσης K 5 Smart Control Flex
429.00€
Κωδικός:
1324730
| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Θερμοκρασία | 40 °C |
| Ροή νερού (lt/h) | 500 lt/h |
| Κατασκευαστής | Karcher |












