Κατσαβίδια Γυψοσανίδας
Bulle Κατσαβίδι Γυψοσανίδας Ρεύματος 520W
45.00€
Κωδικός:
633002
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 4500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Όχι |
| Μέγιστη ΡοπήΗ μέγιστη δύναμη που μπορεί να αποδώσει το εργαλείο, για να περιστρέψει ένα τρυπάνι ή μια βίδα. Έως 20Νm μπορούμε να βιδώσουμε/ξεβιδώσουμε μικρές βίδες που δεν θέλουν μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, από 20 έως 60Nm μπορούμε πέραν του βιδώματος να πραγματοποιήσουμε και εργασίες διάτρησης, ενώ περισσότερα από 60Nm συναντάμε κυρίως σε παλμικά κατσαβίδια που μπορούν να βιδώσουν/ξεβιδώσουν βίδες που απαιτούν πολύ μεγάλη δύναμη για να περιστραφούν, όπως τα μπουλόνια. | 8 Nm |
| Ρύθμιση Ροπής | Όχι |
| Κρουστικό | Όχι |
| Γωνιακό | Όχι |
| Εναλλάξιμη Κεφαλή | Όχι |
| ΥποδοχήΟι υποδοχές (τσοκ) SDS έχουν καλύτερη απόδοση σε λειτουργίες περιστροφής με κρούση συγκριτικά με τις υπόλοιπες και ενδείκνυνται για εργασία σε μπετό ή πέτρα. Επίσης είναι η εύκολη η αλλαγή τρυπανιών, που μπορεί να γίνει και με το ένα χέρι. Οι υποδοχές SDS-Plus (TE-C) έχουν διάμετρο βάσης 10 mm και οι διάμετροι των τρυπανιών που δέχονται είναι μεταξύ 4-30 mm. Οι υποδοχές αυτές είναι συμβατές μόνο με αντίστοιχα SDS Plus τρυπάνια. | 6γωνο |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Δεν Διαθέτει |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Όχι |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Bulle 633303 Ηλεκτρικό Κατσαβίδι 600W 15Nm με Ρύθμιση Βάθους
55.00€
Κωδικός:
633303
| Βάρος | 2.2 κ. |
|---|---|
| Ισχύς | 600W |
| Ροπή | 15Nm |
| Τάση/Συχνότητα (V/Hz) | 230/50 |
| Υποδοχή | 6γωνο |
| Ρύθμιση ΤαχύτηταςΔυνατότητα ελέγχου της ταχύτητας περιστροφής, μέσω της σκανδάλης ή μέσω επιλογέα ταχυτήτων. | Ναι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
Skil 6940 MA Κατσαβίδι Γυψοσανίδας Ρεύματος 520W
69.00€
Κωδικός:
F0156940MA
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Είδος | Κατσαβίδι Γυψοσανίδας |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Brushless | Όχι |
| Μέγιστη Ταχύτητα ΜοτέρΌσο μεγαλύτερη η ταχύτητα του μηχανήματος, τόσο πιο εύκολη είναι η διάτρηση σε σκληρότερες επιφάνειες. | 4500 rpm |
| Υποδοχή | 6γωνο |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Μαλακή Θήκη |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Skil |
Bosch GTB 18V-45 Professional Κατσαβίδι Γυψοσανίδας Μπαταρίας 18V
212.99€
Κωδικός:
00547
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Είδος | Κατσαβίδι Γυψοσανίδας |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Ισχύς | 18 V |
| Brushless | Όχι |
| Τύπος Συμβατής Μπαταρίας | – |
| Μέγιστη Ταχύτητα Μοτέρ | 4500 rpm |
| Ρύθμιση Ταχύτητας | Ναι |
| Μέγιστη Ροπή | 32 Nm |
| Ρύθμιση Ροπής | Ναι |
| Κρουστικό | Όχι |
| Γωνιακό | – |
| Εναλλάξιμη Κεφαλή | Όχι |
| Υποδοχή | 6γωνο |
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Βάρος (Καθαρό) | 950 gr |
| Βαλιτσάκι Μεταφοράς | Θήκη |
| Συμπεριλαμβανόμενη Χειρολαβή | Όχι |
| Ενσωματωμένο Φως | Όχι |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |












