Εξαρτήματα Ηλεκτρικών Εργαλείων
DeWalt DT7612 Σετ Εξαρτημάτων Flip & Drive 10 Τεμαχίων
23.00€
Κωδικός:
DT7612
| Βάρος | 0.4 κ. |
|---|---|
| Είδος | Σετ Εξαρτημάτων |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
Flex Σακούλες Σκούπας FS-F VC/E 21-26 L VE5 (5 Τεμάχια)
27.00€
Κωδικός:
502235
| Κατασκευαστής | Flex |
|---|---|
| Είδος | Σακούλες Σκούπας |
Flex Σακούλες Σκούπας FS-F VCE33-44 L/M VE5 (5 Τεμάχια)
36.00€
Κωδικός:
502227
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατάλληλο για | VCE 33/44 |
| Είδος | Σακούλες Σκούπας |
| Κατασκευαστής | Flex |
Flex BF CHE 2 Εναλλάξιμο Τσοκ Σιδήρου
41.00€
Κωδικός:
468843
| Βάρος | 0.3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Είδος | Αξεσουάρ Δράπανου |
Flex 483486 Πέλμα λείανσης velcro Ø 225, στρογγυλό
59.00€
Κωδικός:
483486
| Διάμετρος | 225 mm |
|---|---|
| Σκληρότητα απόσβεσης κραδασμών | Mαλακό |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
DeWalt D25301D Τηλεσκοπικός Απορροφητήρας Σκόνης για Πιστολέτα
73.90€
Κωδικός:
D25301D
| Βάρος | 1.5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dewalt |
| Είδος | Απορροφητήρας Σκόνης |
| Διάμετρος | Έως 16 mm |
Flex EB 500 GE 6 Προέκταση για καμηλοπάρδαλη
Κωδικός:
53222
| Μήκος | 500 mm |
|---|---|
| Διαθεσιμότητα | Χαμηλό Απόθεμα |
| Κατασκευαστής | Flex |
Dewalt D25303DH Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης Δράπανου
175.00€
Κωδικός:
D25303DH
| Βάρος | 2.5 κ. |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα Αναρρόφησης Σκόνης |
| Είδος | Εξαρτήματα Δράπανου |
| Κατασκευαστής | Dewalt |
FLEX 530596 GM 270 Κινητός Σταθμός Εργασίας για Συστήματα Giraffe
599.00€
Κωδικός:
530596
| Βάρος | 6.9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Flex |
| Μέγ. ύψος εργασίας | 2700 mm |












