Πριονοκορδέλες
FLEX SBE 127 18-EC: Πριονοκορδέλα Μπαταρίας 18V (Solo)
Κωδικός:
531749
| Βάρος | 5.9 κ. |
|---|---|
| Τάση συσσωρευτή | 18 V |
| Μήκος πριονοκορδέλας | 1140 mm |
| Πλάτος πριονοκορδέλας | 13 mm |
| Βάθος κοπής | 127 mm |
| Πλάτος κοπής | 127 mm |
| Κατασκευαστής | Flex |
| Διαθεσιμότητα | Διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες |












