Ηλεκτρικοί Καθαριστές Τζαμιών
Karcher WV 2 Plus Καθαριστής Τζαμιών Χειρός Μπαταρίας Λευκός 1.633-640.0
58.99€
Κωδικός:
1.633-640.0
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Αυτονομία Μπαταρίας | 35 min |
| Τύπος | Χειρός |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Καθαρό Βάρος | 0.6 kg |
Karcher WV 2 Black Edition Καθαριστής Τζαμιών Χειρός Μπαταρίας Μαύρος 1.633-426.0
67.99€
Κωδικός:
1.633-426.0
| Βάρος | 1.1 κ. |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Δοχείου Νερού | 100 ml |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 35 min |
| Τύπος | Χειρός |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Καθαρό Βάρος | 0.6 kg |












